Romští dlužníci žalují Vsetín o 5,2 milionu – Ústavní soud zamítl stížnost města

Uveřejněno

VSETÍN – Ústavní soud nevyslyšel stížnost představitelů Vsetína v kauze čtyř rodin romské národnosti, které po městu vymáhají odškodné za porušování lidských práv v souhrnné výši 5,2 milionu korun. Kauzu bude znovu řešit krajský soud.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

5 Komentářů

 1. Cigáni velmi dobře ví,kde si přičmajznout says:

  hádejte,kolik cikánů bude pracovat na zbourání prasečáku a zbudování nesmyslného tábora,jakožto památníků v Letech.Zero,nula.
  Dám krk na to,že to vymete Skanska ukrajinskýma rukama.

 2. valach says:

  je to postavene na hlavu hold ciganom moc dobře někdo radi a určitě bude z toho profitovat doufam že zvitězi zdravy rozum a tito nemakačenci už nebudu prudit

 3. Divná kauza says:

  kdysi jsem se byl na městě jen tak zeptat jak ta věc vlastně vypadá. Srandovní vytáčky plky …právního oddělení Pokud mají jít nějaké peníze tady příživníkům každý z občanů města by měl vědět co a jak.Nebude na opravy chodniků nebudou peníze na jiné věci. A zejména každý občan by měl vědět kdo příživníky zastupuje, kdy bude stání u soudu …. Protože za tím stojí jistě neziskovka která se samozřejmě na akci opeří. Tak už nám to radnice pěkně vysvětlí?

  • stran cikánů se nic,v době multikulti,vysvětlovat nebude,nesmí says:

   cigoši si ještě řeknou o úroky a úroky z úroků.
   Nicméně pozor,cikáni jsou pořád ještě ti naši,byť jsou čím dál víc oprsklejší.Viz cigoš Banga,co zpívá o tom,jak ti vystříká to,či ono a jak budeš kouřit,atd.,a úřady nic.Cigoš vysoudil prachy za výhružku likvidací.No,nevím,občas děcku řeknu,když mně nasere,já ťe zabiju.
   Jenže,to jak řeknete v jisté formě cikánovi,jdete k soudu.
   Jak to bude v česku vypadat,až nám tu estébák Bureš vpustí araby,si umím dle toho,co se děje v zemích Evropy,živě představit.Proto s úšklebkem říkám,važme si našich cikánů.A to myslím vážně.Teprve arabi nám předvedou,co je ta jejich alláhova muslimská civilizace.

   • Hlupáku žádná chátra says:

    z islámských zemí není v plánu. Jedině že bude opravdu vnucena. Nicméně jak vidno pokud se vyjadřuješ k panu premierovi jako lopaťák od popelnic, budeš ducha mdlého a slovní zásoby tak do 45 slov.Hrůza kdo všechno se dnes dorve k PC!

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>