Romové se těší na návrat do centra. Pražáci dali Vsetínu nůž na krk: Zruště Poschlou

Uveřejněno

VSETÍN – Lokalita Poschlá, obývaná převážně romskou nepřizpůsobivou komunitou, se opět stala jablkem sváru. Monitorovací výbor Agentury pro sociální začleňování (APSZ), který hlídkuje u dveří otevírajících cestu k milionovým dotací na sociální integraci, vzkázal Vsetínu, aby Poschlou eliminoval a její obyvatele přestěhoval blíže centru. Jinak dveře k dotacím zůstanou zavřeny. Zatímco obyvatele Poschlé tento postoj potěšil, neboť sami před nedávnem deklarovali touhu po bydlišti v centru, vedení město to pobouřilo.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

31 Komentářů

 1. Nemam slov delaji bordel navic kradou.berou jsi penize o mnouhem vic a same znackove veci a tak.at jdu skama vilezli a neotravuji slusne lidi .hnidi spinave

 2. Je to nechutné.Cikánům se tají skutečnost,že v Brně stěhují cikány a nepřizpůsobivé z ubytoven,které zničili a totálně vybydleli,do nových,městských,krásně zařízených bytů s tím,že tato množina žijících ze socdávek,začne úplně jiný život.Že se stavby domů a tato akce platí z daní pracujících občanů,to socani,v čele se soudružkou Marxovou,považují za naprosto v pořádku.Sociální inženýrství se zvrhlo v komunismus podle hesla – cigošům,nepřizpůsobivým,co nikdy nebudou makat,podle jejich potřeb.Volby na krku,socani za vaše daně shání hlasy.

 3. ODPOVĚĎ says:

  Víte proč všichni mimo Vsetín řvou za práva cigánů. Aby jim u nás bylo dobře a nedej bože některé nenapadlo ze Vsetína odejít!

 4. Nemám rád Romy says:

  Je to děs, chudáci slušní lidi na to zase doplatí! Vzroste kriminalita. V tomto státě je všechno naruby až je člověku do breku :( Příživníci alias romové zase budou dělat bordel a to ve velkém. Opět budou vybydlovat domy, ničit cizí majetek a my to budeme platit. Každé ráno se nám budou smát do očí, když jdeme do práce a oni si sednou na lavičku a zapálí si cigaretu. Mladí si budou vozit prdel v autě a chodit vyoblékaní v drahých hadrách. Budou na sebe řvát přes celé náměstí. Maminky svým dětem místo dobré stravy stojí každý den u stánku na hranolky nebo gyros. Jednou měsíčně budou stát frontu na dávky a budou si říkat „tak a zas nemusím nic dělat“. Udělat si kupu dětí a chodit pro prachy a dělat bordel. To je jeich motto. Děcka nevychované, ani naši řeč neumí, okrádají bezmocné lidi, nadávají a plivou po slušných lidech. Nechci je tu!!!

  • Já je taky nemám ráda says:

   Smutně musím konstatovat několik věcí: prdele v autech si už vozí, vyoblíkaní jsou dráž, než co já vydělám za tři měsíce, to oni mají od státu na týden, a přes celé náměstí řvou už teď. Souhlasím s tou stravou; dělám v hladovém okně a mám je tu každý den. A stejně každý kreténský den – ačkoliv to prospívá obchodu – si tu chodí na hambáče po ránu za tři sta a ještě po mě řvou, proč mi to trvá. Tak strašně ráda bych je postavila na 12 hodin za okno a nechala je makat celý den, smažit to zkurvený hnusný jídlo a obsluhovat pět zákazníků najednou bez jakékoliv dlouhé přestávky na oběd! A to by byla ještě ta jednodušší práce, pomlčuju kopání v dolech či práci na stavbách. Jsou jen odporným odpadem společnosti, a přesto stále nechápu, proč se jich Pražáci a APSZ tak zastávají?! Ale až si je Pražáčci vezmou k sobě domů (jako že nevezmou) a asociace natajňačku zjistí (jako že nezjistí), že jejch socialiace spočívá v bombardování města, obtěžování obyvatel a že mají na svědomí 90% TČ jen na Vsetíně, doufám, že jim zaklapnou držky. Ani Praha a ani nějaká nesmyslná organizace neví, co jsou vsetínští cigáni za otřesnou hrůzu! A tohle není rasismus, ale diskriminace bílých!!! Haló, my máme taky právo se ozvat!

   • kajarek says:

    ty but rada že cigan k tobě kupuje ty mrcho jestly se ti to tady ne liby tak tani kde se budež myt lip ty mrcho

    • Nemám rád Romy says:

     Drž pec, hnuse!

     • Rostislav says:

      Co to odpovidalo za negramotu..Navstevoval nejakou vyuku ceskeho jazyka.Zadny davky,Nepracujes-nejez.Neuzivis svoje decka-nedrbej.Vybudovali,postavili nejaky dum,jedine zdevastovali.Jsou to neprizpusobivi prizivnici statu.Ne vsichni a Ti co pracuji a chteji pracovat.Ja s romama v zamestnani pracuji,slovenskyma.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>