Čunek žene spor s Romy k Ústavnímu soudu

Uveřejněno

Až k Ústavnímu soudu se dostal spor města Vsetín se čtyřmi rodinami romské národnosti, které po městu vymáhají odškodné za porušování lidských práv v souhrnné výši 5,2 milionu korun. Jde přitom o rodiny, které, ač dlužily na nájmu, obdržely před deseti lety z městských peněz bezúročné půjčky na koupi domů. Ani ty přitom nesplácejí. 

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec.

 

8 Komentářů

 1. Na cigoše budeme ještě s láskou vzpomínat says:

  Až ten holohlavý socanský cyp,co se bude zítra olizovat s Andělou,splní její befel a narve do Česka ty tisíce arabů,pak budete hořekovat,zlatí cikáni.

  • valach says:

   v žadnem připadě hnědočechu

   • Volby jsou za dvarmi. Cunek vi kam sahnout.

    • tu zdechlou cikánskou kobylu rajtuje šetřivý Čunek od převratu says:

     a blbí vsetíňáci mu to furt žerou,….slyšeli jste ho,že by řekl dost státní byrokracii,zrušit zcela zbytečné kraje,zrušit půlku ministerstev,zrušit zcela nesmyslný Senát ??? Že ne? A není Vám to divné?

     • Jantar says:

      Na vážná témata Čunek nemá rozum, lepší je oblbovat občany romskými obyvateli a sbírat body, protože vsetínští ovčané toho moc v hlavě nemají. Jako jejich vůdce.

 2. není náhodou says:

  nachystáno na Slovensku 8 000 romů přijít pomoci té verbeži ze Vsetína? Je nějaká nová informace?

 3. Drzost hnědočechů je says:

  bezmezná. Za prvořadý úkol bych považoval kdo je zastupuje respektive kdo která neziskovka to zafinancovala? Od města by bylo solidní kdyby dlo na vědomí kdy a kde proběhne líčení před US. Abychom si mohli poslechnout argumenty.Přeci není možné aby banda parazitovala na systému a ještě se dožadovala výpalného! Je třeba si prohlédnout ty hrdiny a jejich zástupce/sponzory.

  • Jantar says:

   Aby se ti nepodívali na zoubky. Hrdina bez jména. Jsem zvědavý, jestli by sis stoupnul před těch 800 Romů a řekl jim to do očí. A ještě k té své debilitě neumíš ani česky psát. Běž se raději přihlásit do doučovacího kroužku na základku, odkud jsi vypadl.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>