Romští dlužníci žalují Vsetín o 5 milionů – Kauza je už na půdě Ústavního soudu

Uveřejněno

VSETÍN – Až k Ústavnímu soudu se dostala kauza čtyř rodin romské národnosti, které po městu Vsetín vymáhají odškodné za porušování lidských práv v souhrnné výši 5,2 milionu korun. Jde přitom o rodiny, které, ač dlužily na nájmu, obdržely před jedenácti lety z městských peněz bezúročné půjčky na koupi domů. Ani tyto závazky přitom nesplácejí. 

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

5 Komentářů

 1. nic bych jim nedal a ještě bych je hnal bičem za hranice města a už je tam nikdy nepustil.

 2. A co na radnici? says:

  byl jsem se jednou jako dańový poplatník zeptat na oddělení radnice jak se věci mají.Kroutili se tam neuvěřitelně. Nejde nemohou atd… Si dělají kozy? My všichni platíme daně. Zejména nedobrovolně. A tak chceme být informováni jak může docházek k takové zvrhlosti? Kdo to všechno kočíruje kdo to jako prozatím financuje. A nebo bude lépe daně rovnou očesat? Přeci já nebudu sponzorovat přes neschopnou radnici tady tyto darmožhrouty.

 3. Vlada Rope says:

  Neni to Aprilovy zert?Pokud ne,tak se mi chce zvracet :-(

 4. valach says:

  doufam že zvitězi zdravy rozum touž je do nebe volajici co si ti povaleči dovoluju dat každemu krumpač a vyhnat je na sibiř kopat do zmrzle země aspon na deset roku

 5. neuvěřitelné says:

  co už si vyžírky dovolují. Ale tuto chátru musí někdo zastupovat. Tuto chátru musí někdo navádět. Přeci není možné že stát živí vyžírky a zároveň z našich peněz organizují tito povaleči i zastupování.Kde jsou jména kde jsou adresy těchto neuvěřitelných drzounů kteří se nám smějí do ksichtu? Od kdy má na všechny strany dlužící a nepracující cikán nějaká lidská práva?

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>