Pro bratrance 23 let: Žiga chtěl doživotí, jeho duše je prý ale čistá

Uveřejněno

Z loupežného přepadení, k němuž došlo loni v září ve Valašském Meziříčí, se před trestním senátem okresního soudu v pondělí 14. listopadu zpovídali dva Romové ze Vsetína – Radek Tulej (42) toho času ve vazbě a Martin Žiga (38) ve výkonu trestu.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

4 Komentářů

  1. A co ti dva vzadu? Ti se přišli školit, čeho se vyvarovat? :-) :-) :-)

  2. Zde jmenovaný says:

    R.T. před mnoha lety bydlel v Kolonce. A čerstvě se vrátil z parazitování v Anglii.Bylo takové shromáždění na dvorku pavlačáku se starostou. Aby jako nebyly problémy. Protože vzájemná nevraživost právem rostla.A tady jmenovaný přednesl syceryvnou řeč o nutnosti soužití a lidské sebeůctě. Do úst si vzal Boha a kde koho. I vystoupila jedna starší občanka a slovy “ co to tady vykládáš?“ upřesnila sebeúctu.“ kolikrát ležíš ve vchodě pod schodama sežhraný jak prase a tady vykládáš takové bajky! „A bylo po projevu.

  3. tady přece neselhaly začleňovací neziskovky soudružky Marxové,Sralbotky a Dinzbíra,že? says:

    to je brnkačka,až dorazí havloidy tolik očekávané muslimské arabské jaro jako lavina do ČR, jó,to teprve bude multikulti obohacení,pak budete říkat,zlatí cikáni.

  4. Darebák Tulej says:

    není žádný malý grázl. Jo to bylo v 2001 roce. Za dramatických podmínek tady toho holoubka vystěhovali z holobytu na Poschle. Ten nafasoval když zdevastoval státní byt. Přes to že pobíral královské dávky soc. podpory – jasksi nevyzbylo na nájem ani v holobytu. Navíc z holobytu prodali i přímotop patřící městu! Takže takové kousky tady permanentně živíme z našich odvodů do státní kasy.Tehdy mediím prohlásil že by chtěl do Anglie!

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>