Romští dlužníci žalují Vsetín. Starosta Čunek: Je to nesmyslné a vykonstruované

Uveřejněno

Až k Nejvyššímu soudu se dostaly žaloby čtyř rodin romské národnosti, které po městu Vsetín vymáhají odškodné za porušování lidských práv v souhrnné výši 5,2 milionu korun. Jde přitom o rodiny, které, ač dlužily na nájmu, obdržely před deseti lety z městských peněz bezúročné půjčky na koupi domů. Ani tyto závazky přitom nesplácejí. Nejvyšší soud případ vrátil na prvopočátek.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

3 Komentářů

 1. Dáda says:

  Cikáni jsou sice z větší části,za sveřepého mlčení Sralbotky,příživníci na sociálním systému,jenže,u soudruha tuneláře Bakaly,sponzora Havlovy knihovny,se Sralbotka projevil jako bezprecedentní altruista,kdy bezdomovci Bakalovi bezplatně věnoval 45 000 bytů.
  Švindl smlouvu na prodej OKD,zhotovil a jistě rád a nezištně,Sralbotklův kámoš Pokorný.

 2. Josef says:

  Tak podejme my „bili“ – temer minoritni – zalobu na tyto a jim podobme organizace, ze nas, nase deti, duchodce a nemocne okradaji!!!!!

 3. verbež sprostá says:

  se jmenuje nějaká neziskovka.Jednak je musí podporovat ve snažení aby pořád do města popichovali a jednak musí za ně platit soudní poplatek. Ten v případě takto vysoké částky bude v řádech stovek tisíců. Tedy tato verbež z neziskovky nafasuje námi odvedené peníze státu a použije je ve prospěch nepřízpusobivých.Doufám že už se v tom někdo přehrabuje a přemýšlí na městě co by se s tím mělo udělat.Všechno má své meze!

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>