Bitka Romů: muži x ženy

Uveřejněno

VSETÍN – Židle, popelníky i nože létaly vzduchem při brutální bitce Romů, ke které došlo před nedávnem ve vsetínské herně Fenix. Policii se po šesti týdnech pátrání podařilo vypátrat útočníky – tři muže a jednu ženu. Hrozí jím od 3 do 10 let vězení.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec

6 Komentářů

 1. ubohost českeho naroda ,vrozena vada v českem narodu je to jak nador ktery je nevilečitelny samy sobě lhat vše hazet na cikany ,!!to mam de jenže dělame pruzkumy a vime že pracuji alespon na Vsetině ve valašskem meziřiči v novem jičině a dalšich městach cikani pracuji ,ano mladi děleji blbosti ale to neni duvod proč je hazet do jednoho pytle aji naše lidi dělaji a daleko horši věci vraždi znaslnuji male děti ,,dalši věc je pravdou že toto cikani nedělaji a co patky kdo děla bordel po večerech no cikani to nejsou ,,,nebudu to tu rozebirat ,ale budte fer a upřimni,take si ukažme rukou na nas ne jen cikani..

 2. už to davno pravda neni???co to tu melete za trapne keci,je toto možne ,proč si nepřiznate že to mate vrozene tu nenavist ,,cikani romove ze Vsetina pracuji vic než polovina jich pracuje ,takže lžete samy sobě dělame pruzkumy a vime že jich tu spousta pracuje jenže si to přiznat ta nenavit je opravdu vrozrna ve vas,je to ubohe trapne od vás,,

 3. cikáni degenerují says:

  kdysi uměli brousit nože,nůžky a spravovat deštníky,dokonce kovali koně.Dnes?Vietnamský bílý adidas šusťák ohoz,fet,chlast,drogy,čórka,davki.V Anglii jich mají plné zuby.A my taky.Tedy,kromě multikulti Dinzbíra a dalších blbečků.

 4. kořepa says:

  Kopat vážení.Kopat tu pakáž ven z města.Přes Bečvu na Horní město a pak hluboko do lesů.Parazituje to na systému nerespektuje to žádná kriteria ale dělá to permanentní potíže.A navíc to chce lidská práva a zdravotní ošetření.Tihle seřezaní měli skončit v řece.Totální očista, vystřízlivění …… Takto?Za naše peníze se to bude muset soudit bude to chtít advokáta a zas ta lidská práva.Nic naprosto nic se tady těch vyžírek netýká.

 5. Eman says:

  do růžova vyspinkaní odpočatí hnědočeši se servali jak koně.Takže my si je vykrmujeme celoživotně živíme a tady banda takto.naví na vládě návrh že každá rodina cikanského studenta bude dostávat na přilepšenou 60 000,-.Vím že jich moc nebude, ale princip – nás okrádat a jim přidávat je zvrácený.Navíc se banda tady na městě houfuje a je i agresivní navenek.Nezbude než přizvat nějaké kluky z jiného regionu aby smečce ukázali zač je na Vsetíně frgál.Protože nic na ně neplatí.A takovým pedagogům rád já připlatím.

 6. opět korektně rómové,ale že se servou cikáni says:

  do krve,je snad normální,ne?Asi neprošli vzdělávacím systémem multikulti blb dinzbír.Cikáni degenerují,většina už neumí ani zpívat a tatovy husle by čenžli za herák.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>