Valmez ovládne ANO a KDU-ČSL – Starostou bude znovu Stržínek

Uveřejněno

V. M. – V rekordním čase se podařilo domluvit podobu povolebního uspořádání na meziříčské radnici. Další čtyři roky tady povládne staronová koalice vítězného ANO a druhého KDU-ČSL. Starostou bude opět Robert Stržínek (na snímku).

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

2 Komentářů

  1. 4 roky korupce a lží! says:

    Potěš koště! Takže opět přiletí práškovací pilot Agrofertu Pšonka? StBáckého hnutí ANO přiveze do parku Pionýrů komunistického popového „pěvce“ Míšu Davida? Aby kamarád StBáka Bureše měl nějaký kšeft? Bazén se zamete pod stůl, protože Stržínek (ANO) opožděně zjistil (ale přece-pálí mu to!), že ředitel SKANSKA v té době byl jeho stranický kolega Dan Ťok (ANO)? Budeme tady dál dýchat smrad-smog i v létě, protože vedení města si myslí, že za to může doprava a Poláci a ne Burešova Deza… Zakázky na projekty bude vyhrávat jen jedna firma a často i bez výběrového řízení. Monopol na občerstvení na městských akcích bude mít Tukanova kavárna, protože Mičunek (hnutí ANO) je její jednatel? Předražené zakázky na zeleň získá opět společnost Městská zeleň a stranická kolegyně Trefilová (ANO)?

    • Volte STBÁKY !!! says:

      Co čekat od hnutí, které vede StBák, komunista a zloděj Andrej Bureš ?! Nic pozitivního! Důležité je, aby jeho firmám, přátelům BYLO LÍP. Od toho má na každé radnici své poskoky, aby mu přání plnili. A tito bezmozci vůbec neřeší co je to za člověka! Přitom v 89 cinkali na náměstí a náhodou totální výpadek paměti a nevidí realitu dnešních dní! Dokážou se na sebe aspoň podívat do zrcadla? Těžko! Stržínku, Wojazcková, Přikryle a vy další STYĎTE SE KOHO PODPORUJETE A KOMU LEZETE DO ANÁLU !!!

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>