ANO v Meziříčí převálcovalo konkurenci

Uveřejněno

V. M. – Drtivým vítězstvím hnutí ANO dopadly komunální volby ve Val. Meziříčí. Na druhém místě skončil jeho koaliční partner z uplynulého období KDU-ČSL a je pravděpodobné, že spolu budou vládnout i další 4 roky. K jednání byla přizvána i ODS a hnutí PROVALMEZ.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

Jste spokojeni s výsledky voleb?

Loading ... Loading ...

7 Komentářů

 1. Dalří 4 roky lží a zakázek pro své známé! says:

  Valmez se tím dostal do totální sračky… Stržínek opět přiveze hvězdy socialistického popu, nejlépe z řad kamarádů StBáka Bureše (M.David). Město bude dál zadávat inzerci výhradně do novin Mafra – Agrofert, knihu nám vydá opět Agrofert, přiletí práškovací pilot Agrofertu PŠonka. Projekty budeme dál zadávat výhradně jedné firmě, monopol na občerstvení bude mít firma Café Tukan kde Mičunek (hnutí ANO) má vazby. A vše bude vypadat jak vypadá… Mostní ulice špatně udělaná, starý most dodnes není, smuteční síň – 3 měsíce zpoždění, bazén Skansky špatně opravený a ke všemu za peníze města, přitom Skansku v té době vedl Dan Ťok (hnutí ANO) a Stržínek vše krásně po Burešovsku zametl pod stůl. Kde jsou ty sliby jak se nebude soudit, jak vše vyřeší i za cenu zbourání bezénu ?!

 2. Musíme počkat, says:

  až co na to řekne Čunek.

 3. Jedině Irena,ta to má v hlavě srovnáno says:

  Znám ji léta,supr baba.

 4. Bureš nakrmil před volbami na DÉZE says:

  i ty svoje brouky?

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>