Rožnov šokoval: Na policii chce noclehárnu

Uveřejněno

Kam s bezdomovci? Odpověď na tuto otázku marně hledá rožnovská radnice již několik let. Nyní se ale lidem bez střechy nad hlavou blýská na lepší časy.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec.

 

30 Komentářů

  1. Bezďáci nás prý kultůrně obohacují stejně,jak arabi says:

    Představa,že těch 100 000 bezdomovců v ČR vyřeší soudružka Marxová z ČSSD a nebo tunelářské projekty typu Kompetenční centrum soudružky Nesersjanky,je mylná.Mylná je i politika multikulti arabského obohacování.Alláhu akbar bude čím dál hlasitěji znít hned za čárou u Rozvadova,od Reichenau.Česko je jak dlaň,arabi ji obsadí sto krát rychleji,než Německo.Stačí,aby blbečci v Bruselu prosadili záměr,že budeme muset dát v česku arabům stejné dávky,jak mají arabi v Německu.

  2. Charitu mají pod palcem černoprdelníci.Nic proti,když se starají o nemohoucí,staré a nemocné.Jenže,z neziskovek se stávají vlivové a nátlakové organizace politických stran.Jak si vysvětlit,že se Charita podepsala pod manifest, s dalšími neziskovkami, který požaduje u imigrantů beztrestnost,za nelegální činnost.Černoprdelníci se asi už nemohou dočkat,až jim nějaký Alláh akbar na hrubé podřízne faráře i kostelníka.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>