Rožnov – další policejní auto rozbité

Uveřejněno

ROŽNOV p. R. – Již druhý policejní vůz musí v Rožnově během čtrnácti dní do servisu. Tentokrát ale za poškození nemůže střelba.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

 

16 Komentářů

 1. měšťáci by měli absolvovat stáž v Sýrii says:

  záložní velitel MP DV odjíždí cigánským rumunem s prostříleným sklem,osvobodit Alepo. Úkolem soudruhů měšťáků je zničení japonských toyot v úpravě s kulometným hnízdem na korbě picupu.

 2. Rožnovák says:

  D. V. je už jak rybička-vidím ho u podskalky v plné síle, klidně mohl u MP zůstat, měli ho rádi. A co radnice, vždyť říkali, že se o D. V. postarají… Jenže ho hodili přes palubu.

 3. Dan Vašut ZDRÁV says:

  Dnes byl Dan Vašut na úřadě a stěžoval si jistému úředníkovi, že už je ,,ZDRÁV,, a mohl by nastoupit jako velitel naši statečné městské policie a měříčů rychlosti. Tak to jsme se nasmáli (teda nenápadně,aby nás Sobotka-Holiš neviděl s tou svoji anorektičkou). Prý by měl velitel Pilař opustit svou funkci, protože Dankova AORTA je fuč. Konečně zavládne na městské policii pořádek. Je vidět, že blb zůstane blbem.

 4. Rožnovák says:

  Nojo, číhat a stíhat. Opravu auta zaplatí daňoví poplatníci!

 5. nechte na pokoji.To,co policii čeká,je vidět na videích ze Švédska,Německa,Dánska,atd.Tam je už policie často bezmocná.Měšťáky bych zrušil.Jedno velení,jedna pravidla.Městská policie je nekvalitní hybrid,který si vyrobili političtí papaláši,jako svoji hračku,aby měli větší pocit moci.

 6. dejte blbcům do ruk auto says:

  a hádejte,kdo to zaplatí? Kecy,že pojišťovna,jsou hloupé,jak rožnovští měšťáci,ten pytel peněz je v česku jen jeden a tudíž to platí těm nýmandům občan ČR,včetně platů,mundůrů,kvérů i stravenek.A co za to občan dostane? Službu?Omyl,pouze buzeraci.

  • Vlada Rope says:

   Ty hloupa osobo.Toto vozidlo bylo Policie CR nikoli MP.A jeho rozbiti bylo zpusobeno dopravni nehodou,kdy hlidka jela se zapnutymi“majaky“k pripadu.Co to tady slintas o buzeraci?Aha,jezdis rychle tak solis… :-) Uz jsme doma.To se pak nedivim,ze ti policajti vadi.

   • rope,hloupě nežvaň says:

    policie jako policie,rozdíl je v tom,že měšťáci jsou hloupější.Stačí se dívat a poslouchat občany,co říkají.

    • Vlada Rope says:

     Obcan obecne je chytry podle Tebe,osobo?To nemyslis vazne.Vzdyt prave a jen obcan si zvolil osazenstvo radnice!Pokud radni a zastupitele stoji za prd,pak i obcan nestoji za nic,ponevadz spatne zvolil :-)

  • Bez policie se neobejdeme,zvláště,když nám socani sáčkují do ČR araby.Bez čeho se ale obejdeme určitě,jsou tzv.buzeranti v řadách policie.Jedno v jaké.Co je fakt,že policie města je hlupáky promořená.Kdo je vybírá?To je jistě odpad od státňáků.

   • Vlada Rope says:

    Straznikem muze byt kazda osoba starsi 21 let,ktera splni odborne,zdravotni a dalsi pozadavjy dane zakonem.Zakony tvori poslanci.Mnoho policistu preslo k MP a mnoho.strazniku preslo naopak k policii CR.A ano,tzv.buzeranti se najdou vsude.U lekaru,uredniku,ve skolach,CSAD… Vzdy je to o lidech.O nejakem odpadu nemuze byt rec.Bud konkretni a pokud vis o nejakem kanalnikovi v radach policie tak s nim zatoc!Nepausalizuj.

    • kantoři řvou,že mají málo peněz says:

     tys Rope chodil do pomocné školy v době,kdy kantoři učili za sokolské nazdar a je signifikantní,že se do policie dostane blb,co neumí česky,ale splnil ony další požadavky.Na tebe se kantoři zcela vybodli a nechali tě hloupým.Jako měšťák budeš ale hvězda.

     • Vlada Rope says:

      No hlavne,ze Ty jsi vysoce inteligentni absolvent s nekolika tituly.Jak je zrejme z Tveho prispevku.
      :-)

     • Rope,Rope, says:

      Tebe položí na lopatky repetent ze základky,neuvěřitelné,co se to za individuum živí za naše prachy u policie města a nevěřím,že to starosta nečte,z Tebe musí být na máry.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>