Přibývá opilých cyklistů

Uveřejněno

OKRES – Desítky cyklistů ovlivněných alkoholem přistihli už letos na valašských silnicích policisté. Někteří nadýchali téměř 4 promile a mnozí z nich byli účastníky či přímo viníky nehody.

Jste pro zachování nulové tolerance alkoholu u cyklistů?

Loading ... Loading ...

3 Komentářů

  1. Luboš says:

    No ano jsem pro toleranci aspoň nějakého 6bytkoveho alkoholu, ale samozřejmě aby toho lidí nezneužívalyi přece jen tolik dobrých lidí přišlo o papíry jen kvůli tomu že nadychali druhý den 0.2 jen jen že si dali v neděli něco k pití a druhý den ráno jeli do práce. Já osobně si taky dám třeba láhev dobrého červeného zahraničního vína někdy si i objednávám tady http://vinigrandi.cz/ ale vždy když vím že piju a musím řídit beru si alkohol testr a vždy střízlivým na nulu.

  2. Připitý cyklista je neskutečné riziko.Dá-li si řidič auta pivo,až tolik se neděje.Rovinu tvoří,jak známo,tři body.Cyklista vangluje na dvou bodech, auto má s vozovkou dotyk čtyř kol.To je rozdíl.Jsem pro,aby když se jede,se nechlastalo.Na kole už vůbec ne.

    • František Koudelka says:

      stačí první držkopád a někomu se rozsvítí. Těm ostatním není pomoci, i kdyby byla sankce zabavení domu.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>