Opilý v autu – Škody možná miliony

Uveřejněno

VSETÍN – Na hrací ploše umělky Pod Pecníkem skončila v noci na uplynulé pondělí opilecká jízda řidiče (21) ve Fordu Mondeo. Vsetíňan, jenž nadýchal 1,8 promile alkoholu, po nehodě utekl, ale policie ho rychle vypátrala. Na internetu se okamžitě objevila řada vtipných komentářů, včetně toho, zda mladík byl či nebyl se svým autem celým objemem v autu. Samotnému aktérovi ale už tak do smíchu nebylo. Hrozí mu 3 roky vězení a navíc bude muset zaplatit škody, jež mohou jít podle zástupců fotbalového oddílu do milionů.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec

10 Komentářů

 1. hudeček says:

  A co tak poctivá česká facka? Nevěřím, že jej někdo z našinců nezná. Je fakt, že minout mně takový darebák o kousek nebo mi to udělat před očima – vypíšu na něj odměnu. A v klidu a pohodě bez sebemenší lítosti zařídím, aby se už nikdy za volant neposadil.Správní řízení, přestupkové řízení …… pokuta, nepokuta.Zbytečná komedie.Je nová doba!

 2. Dadly says:

  když jsem shlédl video a foto,jak soudruh lidovec Čunek napral zezadu do plečky hocha,co rozvážel pizzu, tak mně napadlo,zda se policie zabývala povinností Čunka udržovat bezpečný odstup od vozidla jedoucího před ním.Kdyby toto ustanovení zákona soudruh Čunek dodržoval,tak by nemusel žvanit ty své žoviální kydy o tom,že se pizza má jíst čerstvá.Tož tak.

  • Dedly, ty hňupe!!! Ten volek nebrzdil. Prostě zajel do pravého pruhu, jakože odbočuje na Ohradu a pak na ručku se chtěl smykem otočit. Auto za ním s tím nemohlo nic dělat, i kdyby tam seděl Alonso.

 3. Je to odraz společnosti, chlapeček dostane podmínku, škodu nezaplatí, protože, jako socka nemá z čeho. A bude dál jezdit bez papíru autem po Vsetíně a chlámat se ti,jak se tam někde honíš s kolečkama betonu po stavbě deset hodin denně.

 4. Kurde says:

  Sracky tu pisete vy magori , jde videt,ze nemate co na praci, jako vzdy!

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>