Čunek varoval Romy

Uveřejněno

VSETÍN – Důrazné varování dostali v pátek 8. května nájemci městského bytového domu na Poschlé, který byl 31. března poškozen požárem. Starosta města Jiří Čunek (KDU-ČSL) si nájemníky, jimiž jsou v naprosté většině Romové, sezval přímo ke zmíněnému domu, aby je upozornil, že pokud se bude požár v domě znovu opakovat, následky si ponesou sami.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec

14 Komentářů

  1. pane cunku proc vy kritizujete romy vi se ne ba vyte furt jenom o romech proc je nenechate byt vi rikate ze sejim tam bydli dobre vsak bezte vy tam bytlet a uvitite a nemluvte tu blbosti ze se jim tam dobre bydli gdis to nevite bydlite tam vy ne boromove oni musi vedet jak se tam zije hnusne a ne vy tak nerikejte ze se jim tam dobre zije tak dobre se jim tam nezije ze tam maji stenice a potkani toje uvas dobry jo tak potom ne mate srdce ale balvan vy abi ste v jedel ze jak na tomhle svete ne budete ze vas buch posle do bekla atam budete za romy pikat ……..

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>