Romské děti ničí autobusy

Uveřejněno

VSETÍN – Vedení vsetínské radnice potřetí v krátké době řeší vandalismus romských dětí z Poschlé a Jiráskovy ulice. Ty si tentokrát vzaly za cíl vybavení autobusů, které je vozí do školy. Radní řekli jejich řádění dost. Připravují sérii opatření, která se dotknou jak samotných dětí, tak jejich rodičů. Starosta Jiří Čunek (KDU-ČSL) přitom varoval, že pokud se situace nezlepší, rodiny, za jejichž členy jdou vandalské činy nejčastěji, skončí na ulici.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec

8 Komentářů

 1. valach says:

  tohle řaděni a spousta jinych prohřešku naši etnicke menšiny ma společny zaklad prostě sa jim nikdy nic moc za jejich prohřešky nestalo a pevně věřim panu čunkovi že možna nastane obrat nejlepši řešeni je šahnout jim na penize na to su oni alergičti když přijdou o bydleni zasej budu většinou někde na černo ale samozřejmě i stim souhlasim aby sa jim ukončil najem snad to pomuže posledni dobou si dovoluju čim dal vic dělat to nebude a ty jejichděcka to je jak banda urvana ze řetězu konečně by to chtělo pořadny bič na ně

 2. kalenda says:

  Konečně radikální řešení! Doba hájení a tolerance už skončila! Je třeba bandu pohnat k zodpovědnosti.Takž vážení pokud náhodou takto cestujete a máte mobilní telefon s kamerou – natáčejte.Natáčejte všude i ve městě.Pokud se něco někde napíše je to dobré.Pokud je takto zásadní věc jako brajgl soustavně produkovaný smečkami zdivočelých darebáků z Poschle, zaznamenám a navíc v barvě – má to svoji obrovskou hodnotu.Např když přijedou z Prahy nadělovat rozumy co by se tady dalo zlepšit!

  • Myslím, že zdrženlivost v závěrech je na místě. Každý občas chybujeme. Vytvořili jsme zmiňovaným dětem dostatek prostoru k začlenění do společnosti???. Ptám se s vykříčníkem!!!

   • kalenda says:

    Si děláš kozy, co Kantorku?Jsou to běžní občané jako kdokoliv z nás.Už jim bylo věnováno dostatek času, peněz i energie.Nyní nastal čas přitnout.Je nová doba.Je třeba obecně překopat cikána povaleče, v cikána pracanta.Jinak – vykopat!

   • Nastvanek says:

    Kantorku!!?!?! Jaky prostor k zacleneni?! Toto je diskriminace bilych! Cigan porusi zakon – nemuze byt trestsn, nebyl zaclenen, jsme rasisti. Bily porusi zakon – zavrem jako exemplarni priklad! Uvedomujes si co pises?!?!!!!! Souhlas s Kalenda.

    • valach says:

     naprosty souhlas proč nejake vyjimky vždyt jsou občane česka tak sa musi chovat jak každy normalni člověk pokud ne tak at za to trpi

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>