Zmutovaný covid mezi bezdomovci. Místostarosta Kučera: Děláme co můžeme

Uveřejněno

ROŽNOV – V průběhu uplynulého týdne vedení rožnovské radnice řešilo značný problém s místními bezdomovci. U jednoho z nich se totiž projevila nákaza covidu-19, a to dokonce s obávanou britskou mutací.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

26 Komentářů

 1. Holiši, Kučero, o bezdomovce není v této situaci postaráno.
  O co je postaráno, tak to jsou zavřené oči policie a pokoutně točené pivo na Lazu v pivnici. Dětičky starých komunistických fujtabláků, ohrožují životy obyvatel města. To je realita.

  • žádná Jana. Planceš a vymýšlíš tady kraviny, nesmysly a lži. Slova jako drzost, arogance jsou při tvém slovníku a přirozené blbosti naprosto v pořádku. Takto se mluví s hlupaňama co tady prasí místo pitominama. A pokud mluvíš jak je patrno za své kamarády z mokré čtvrti – bezdomovce? Obtěžuješ tady čtenáře.

 2. Karlos says:

  Honzo, proč se tak snižuješ a komentuješ jakýkoliv příspěvek, co se tě týká … ego?
  Zaměř se raději na práci na úřadě, na špatné atmosféře, která zde panuje, to jak lidem vyhrožuješ ztrátou práce … atd. Za ty roky jste se s Holišem strašně změnili.
  Tož tak, musel jsem se vyjádřit.

  • obecní blbe, zas ti to nedalo co? Před tím Jana. Nyní Karlos. Tvoje neopakovatelná blbost a vytříbený úskočný styl zdejšího magora je nezaměnitelný.Takže ty tam od popelnic chceš radit na úřad? Ti hrabe ne?Sprostá lůza si může radit maximálně mezi sebou. Kde jsou čerstvé zbytky, vyvezené prohnilé ovoce a podobné lahůdky.

  • tak to je procitnutí, says:

   každý, kdo vleze do politiky, chtivý prachů, do roka totálně zblbne, Kučera neukočíruje libido, za slib korýtka ředitelky, ojíždí v pivovaru adeptku na fci, jak hlupák Nečas, co nejdříve manželce ufrflí 4 fakany, aby se mu protočila varlata, při pohledu na kozy kantýnské, ze které udělal ředitelku kanclu premiéra, která si za „běžte dál“ vyinkasuje předem 50 litrů. Ta je tak sprostá, dle odposlechů, že si ji ten blbeček nakonec musel v zámečku Mcely vzít.
   Milion, tolik to finále koštovalo.
   Veřejné lhaní Nečase u kecpultu ve Sněmovně, že s paní Nagyovou nic nemá a měl, ve všech postelích všech vládních paláců, pokojské nemlčí, veřejné lhaní Kučery před rodičovským plénem, že s dotyčnou rovněž nic neměl. Fajn. Třeba to skončilo, jak u Billa v oválné se stážistkou Lewinskou. Ostatně si ta chuděra z pivovaru, ten titul, díky Kučerovi, u rodičů dětí, vysloužila.
   A svazák, co k Babišovi do strany nejdřív nechtěl ani za prase?
   Dnes už se vyučil. Bere funkce, jak na běžícím pásu, dokonce dabl, starosta + hejtman.
   Nejde o kumulaci funkcí, jde o kumulaci prachů. To je u Holiše staronové hoby, jak to dotační u Babiše.
   Umíte si představit, že by Holiš přenechal provizní inkaso z otřesného kultůráku, někomu, kdo by se s ním nechtěl dělit halp und halp? Čtvrt miliardy za ten sockomoušský hnusný barák, no uznejte, to bude balík.
   Zastupitelstvo si ten paskvil nedovolí zaříznout, ti osli si myslí, že jim Holiš znovu zajistí zastupitelskou, oslovskou židli.
   Karlosi,
   svazáci se nezměnili, předvoj KSČ je stále ve formě.
   Ale co si občan zvolí, to má. Tak to je na vládní i vesnické úrovni.
   Volby jsou za pár měsíců, važte dobře, komu to hodíte.
   Kučera i Holiš, ti budou na bilbordech zase žebrat o vaše hlasy.

   • Karlosi, to chce klid, says:

    redakční blb má zase pohotovost

   • šulíni, says:

    kandidáti KSČ, nebýt převrat, Kučera by dělal tajemníka KSČ na okrese. No, nic, to mu nevyšlo, tak vás dobře zblbl, jako by měl praxi z prodeje hrnců a dek za 20 000.

    • ten má dost, says:

     jak komouš generál Pavel, co stojí ve frontě na Hrad. Stačilo převléknout mundůr, a z Varšavské smlouvy přeběhnout do NATO, knížka KSČ je pro zichr doma v šuplíku, co kdyby

 3. ale ty nejsi žádná Jana.Jsi klasický zavedený bezmozek zdejších stránek. Holý zadek , který tady plantá nesmysly, které mu padnou do huby. A že nepřidáš hlupaňo nějaký argument? Tak zas poběduj nad arogancí. Vidíš sama, na lůzu je třeba bič! Znáš to, že?

  • zmutovaný Kučera, tak to je straník Pirátů, says:

   Piráti a zelení v Německu jsou zásadně proti výstavbě RD, piráti tvrdí, že stavět rodinné baráky, že to je buržoazní přežitek. Arabi u sousedů okupují celé čtvrtě RD a ti, kteří je firmám zaplatili, mají oči pro pláč.
   Stát platí veškeré energie a ještě arabům poskytuje vysoké soc dávky.
   Teplice jsou plné arabů, skupují stovky stavebních parcel, v okolních vesnicích vznikají celé rozparcelované aglomerace, A to naši vládní idioti tvrdí, že muslimové do česka nechtějí. Jako vždy, dokud není průser, nikoho to nezajímá.
   Kučera sedí na prdeli, sto litrů měsíčně a bezdomovci se nakazili kde?

   • Copak tady ty obyčejná chamraď od polpelnic můžeš psát takové kraviny?Krom tebe si u nás může každý dělat cokoli.To jen ty ucpávka zdejších diskuzí máš nárok držet hubu.Už jsi byl opakovaně vyhlýšen „Blbem roku“.Tady na Valašsku jsi držitelem titulu „Největší magor všech dob“.A ty se pořád snažíš o další tituly.Neboj se tady tyto přidělené už ti nikdo nesebere.To jsi zase celou noc vymýšlel doma v prasečím chlívě , čím tady naprasit místo.Ostatní prasata okolo žlabu pomáhala?Ale tady není zájem o tvoje trapné komentáře.Tady není nádražní lavečka.Ty karmo z pasek. Ano pan Kučera si vydělá penízky. Ty si přilepšuješ tak maximálně sběrem šrotu a vracením slínek v samoobsluze, co? Krásně zpackaný život chamradě, co?

 4. Kučero, ty komunistický synku, jsi neschopný. Jsem Jana.

 5. Přesně tak Jano .Nějaké arogantní hovado se projevilo.

  • Ale fakt je to arogant.Ale je to jinak opravdu slušný frajer.Protože odhalil tu tvoji úchylku.Moc moc chtít se vyjádřit ke všemu.Všude se tady vyzvracet ze svých pomatených představ.Doma zamindrákovaný drban a tady webový frajer.

 6. Neděláte vůbec nic pane Kučero.

  • mluvíte za koho? Byla jste tázána?

   • Jana says:

    Typická estébácká odpověď. Drzost a arogance. Jde to s vámi z kopce.

    • takže ty nejsi žádná Jana.To jsi přeci ty.Zdejší 100% OBECNI BLB. Univerzální prasič stránek. Nádražní špína ve vaťáku která chce být vidět. To se povedlo. A ona se nám lopata převtělila za hlupaňu. No a právě na takové hlupaňe se aplikuje ta „drzost“.

     • zmutovaný Kučera, tak to je straník Pirátů, says:

      blbečku, ta tvá poslední věta je ukázkou, kdo že to sedí v redakci.
      Repetente, dodělej si alespoň 1. stupeň základky, ale ne distančně, to, aby tě kantor mohl za blbost vždy proplesknout.

     • je tady jako za pedagoga? A mačo by zas vyučovalo JČ? Není zájem. Ty lůza máš svoje místo pod mostem přes Bečvu. Redakce/neredakce ty obyčejná chátra, prasící tady stránky kavinama potřebuješ trvale usměrňovat. O kopance si přímo koleduješ.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>