Zdecimovaný Dvořák končí. Utrhl si pořádnou ostudu

Uveřejněno

Jedna z předních politických osobností Valašska, lékař z Valmezu Jaroslav Dvořák (SPD), si utrhl pořádnou ostudu. Dle dat vycházejících z oficiálních záznamů komor Parlamentu ČR měl v loňském roce druhou nejhorší poslaneckou docházku. Jak sám Dvořák exkluzivně pro týdeník Jalovec uvedl, na vině byl především jeho žalostný zdravotní stav, kvůli kterému se již příštích voleb účastnit nechce.

11 Komentářů

 1. Kajošu kajošu says:

  zato ty jsi tady za obecního horlivce. Jenom hlupoň formátu tobě podobného může vygenerovat takové pitominy. Prostě tam byl za jednu ze zdejších partají.Převeliký úspěch je, že to nebylo za ODS.

 2. Karel says:

  Ale dobře posloužil kříženci jako užitečný idiot….

 3. Karel says:

  Určitě to v palici nemá úplně OK, když se hlásí k SPD. Toho bych jako lékaře nedal, ani kdyby byl jediný….

 4. Zoran says:

  Co já sem slyšel, tak prý jeho výmluvy na rodinné trable nebudou úplně jediný důvod. A orgán který má bolavý nejsou jen plíce. Aleeee….. jedna bába povídala. Tak uvidíme, co se vyšťárá. Hlavně ať je brzy zdráv.

 5. Zoran says:

  Co já sem slyšel, tak prý jeho výmluvy na rodinné trable nebudou úplně jediný důvod. A orgán který má bolavý nejsou jen plíce. Aleeee….. jedna bába povídala. Tak uvidíme, co se vyšťárá. Hlavně ať je brzy zdaráv.

 6. Novinari jsou darebaci jako lekar je super chodim k nemu 30 let a je nejlepsi neurolog

 7. Proc pisete zdecimovany za nemoc nikdo nemůže

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>