Valaši zavzpomínali na Karla Gotta

Uveřejněno

Celá Česká republika včetně Valašska se uplynulou středu 2. října ráno zahalila do smutku.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

4 Komentářů

 1. zas komentátorem.Kdo se tě drbane prosí o takovou plantaninu hloupostí?Jak ty obyčejná páchnoucí chamraď může tady mudrovat o takových věcech.Jsi ale svinsky rád, že to PC je proti tobě bezmocné,co?V hospodě by jsi nahlas řekl tak maximálně 1. větu.A už by tě kopancama provázeli až ke dveřím

 2. nádherná valašská krajina,o něco drsnější,než chráněná lokalita Hrádeček,kde chce Vlastička vybudovat svůj hotelový resort says:

  Pro paní Havlovou a pro celý tzv.disent,to musí být dnes těžké.U Bertramky,na náměstíčku,kde žije rodina mistra Gotta,už nejde zaparkovat,celý velký prostor,náměstíčko, je zaplněn svíčkami,pozdravy,kytkami.
  Celé to prostranství,bude muset následně vyklidit buldozer.Obdivovatelé mistra Gotta,přichází stále.Nepomáhá je zastavit ani sprosťáctví různých Halíků,novinářské,či politické tzv.denokratické špíny.
  Do toho se zjeví zpráva,že paní Havlová chce v lokalitě Natura,začít stavět hotelový komplex,poblíž staré chalupy,kterou kdysi pan Havel zakoupil.Úřady se brání,zda lokalitu proti blbosti Vlastičky ubrání,netuším.Havel odmítal byť jen louky pronajmout sousedovi,nechtěl žádný plot,ohradu z drátu,pro pastvu.A Vlastička prásk,chce tam apartmánový resort,prý i s pietou panu Havlovi.Infrastruktura nula,asi jako pohled do volné,valašské,beskydské krajiny.
  Pokud Vlastička chce hotel,chce se to obrátit na hyperzloděje Bakalu,co z nakradených peněz a majetků,co vytuneloval na ostravsku,doly,byty OKD,spousty fabrik,pozemků(Ostrava patří prakticky celá Bakalovi),tak ten ji jistě na Václaváku daruje nějaký plac,aby se mohla realizovat.Bakalova knihovna Václava Havla,poděkování za možnost ve velkém krást,už dávno stojí a někde vedle by mohla mít Vlastička i svůj vysněný resort,i s lavičkou za tři sta litrů za kus.To,aby každý,kdo usedne,se zamyslel,kdo chtěl zbourat všechny ty králíkárny,ve kterých se za komančů,muselo lidem tak blbě bydlet.Ani po třiceti letech se to,co komanči vybudovali k bydlení,jaxi,nebourá.Dát si šlofíka v resortu Vlastičky na Hrádečku,pro ostraváky,dosmrtný zážitek.

  • Harvardské fondy Koženého,desetinásobek,to byl kšeft,že? says:

   Ty škaredé zvěsti,že malého Vašíka na kolenou houpal rodinný přítel fašista,že celý převrat byl o zlodějně a zmocnění se majetků,to neberte vářně.A že šlechta a sudeťáci chtějí majetky,to jsou pomluvy.Přece to říkal Vašík,tak to musí být pravda.A Dáša to říkala taky.

   • zas na fašistickou notu? Ty jsi nemocný magor kterého už dávno měli utratit.Jak potkana.Nikomu by jsi nechyběl.Pro to, zalezený pod mostem přes Bečvu se realizuješ alespoň tady.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>