V Bystřici vítali občánky

Uveřejněno

V pátek 1. října proběhlo v sále valašskobystřického Společenského domu U Pernických vítání občánků, kterého zúčastnilo 16 dětí se svými rodinami.

7 Komentářů

 1. děcka chudáci says:

  narodit se do německého Protektorátu, nic dobrého je nečeká

  • kde na takové koniny chodíš? Děti jsou vysmáté. Mají domov a rodiče. Ty máš jen prasata okolo sebe a kotec v prasečím chlévě. Krásně zpackaný život, co?

  • bflmpsvz says:

   a proč ty pořád zůstáváš, když se ti nelíbí? Požádej o azyl…určitě se pro Tebe nějaká vhodná zeměn najde (Čína, Rusko, KLDR, Kuba…) Bye bye….

   • ale přeci ty nejsi bflmpsvz says:

    to jsi přeci pořád ty, zdejší 100% OBECNI BLB. Není nic krásnějšího než se strefovat do tebe obecního magora. Připomínat prasičovi stránek kde je jeho místo.

    • bflmpsvz says:

     hele, ten blb tady píše neskutečné koniny to je fakt. Ale ty ostatně taky kvalitně spamuješ. Chtěl jsem reagovat na „děcka chudáci“. To, že se blbě diskuze indexuje není můj problém.

     • Němec si tu postavil fabriku, says:

      teď ji zavřel, auta bez čipů se ručně tlačí v tisících na letišti,
      Brouci budou doma, na 6Oti procentech a jak se němec nasere, dá broukům, hovno.
      Obří baterkárna, odklad o půl roku, nebo také nikdy.
      Soudruh profesor, skoropremiér, najednou nerajtuje, že chce hned do Strakovky. On totiž už zjistil, že žije v cizím baráku a musí držet pec.Jinak mu to němec vysvětlí, že to, co tu v česku dělá, není jeho přiblblá obskurní politologie, co nagelovaný profesůrek vyštudýroval, ale tvrdý, německý, kapitalistický byznys.
      Česko je německý protektorát, montovna a skladiště, překladiště.
      Ten blbec s dredy říká, že česko by mělo být mozkovna, nikoliv montovna.
      Tomu feťákovi vši vyžraly mozek.
      Jsme německá kolonie, Protektorát.
      Jak říkal ožrala Havel, za 1O máme Rakousko, za 15 Německo.
      Nějak ho ten chlast zmohl,
      to Německo, to nebudeme mít nikdy,
      to proto, že to Německo za 3 roky, mělo nás, jak tenkrát, za Hitlera.
      Protektorát.

     • Svoji lopaťáckou mluvou tady zas sviníš místo. Copak tady ty obyčejná chamraď od popelnic můžeš psát takové kraviny?Krom tebe si u nás může každý dělat cokoli.To jen ty ucpávka zdejších diskuzí máš nárok držet hubu.Už jsi byl opakovaně vyhlášen „Blbem roku“.Tady na Valašsku jsi držitelem titulu „Největší magor všech dob“.A ty se pořád snažíš o další tituly.Neboj se tady tyto přidělené už ti nikdo nesebere.To jsi zase celý den vymýšlel doma v prasečím chlívě , čím tady naprasit místo.Ostatní prasata okolo žlabu pomáhala?Ale tady není zájem o tvoje trapné komentáře.Tady není nádražní lavečka.Ty karmo z pasek. Ano všichni mají penízky a jsou v pohodě. Bude to už napořád.Ty si přilepšuješ tak maximálně sběrem šrotu a vracením sklínek v samoobsluze, co? Krásně zpackaný život chamradě, co? A nic s tím neuděláš.To je ta krása. Bezmoc tebe zdejšího magora stránek.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>