Uprchlíci jeli cisternou z Řecka do Meziříčí. DEZA nařídila plombovat i prázdné vagony

Uveřejněno

V. M. – Přestože úřady stále uklidňují, že policie má uprchlíky na území České republiky pod kontrolou, událost, k níž došlo minulý týden ve Valmezu, takovéto tvrzení zpochybňuje. V chemičce DEZA totiž zjistili, že jeden z prázdných cisternových vagonů určených pro převoz ftalátů, které při delší expozici poškozují reprodukční systém, byl použit pro pašování lidí.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

14 Komentářů

 1. ale no tak says:

  moc pěkně tady skučí dezák. Pěkně se to čte. Vidíš a nejkrásnější je ta tvoje bezmoc. Bezmoc s tím vším něco dělat. Když jsi takový všeználek – navrhni řešení. Ono prostě nyní není. A tak tady pěkně vřískej a spílej nepříteli. Nic naprosto nic s tím neuděláš! Socan bude definitivně vyhnán. Za jeho aroganci mu to už patří.

  • co to má být,tys burešův rektální alpinista? says:

   bureš je zloděj,sralbotka je zloděj

   • A ty jsi umaštěná socka z výroby,co? Dle lopaťácké mluvy tak lze bezpečně usoudit. A co s tím uděláme. Ty tady budeš překrásně a bezmocně prskat. Já budu propadat v nekonečné salvy smíchu.

    • Honza says:

     Proč má někdo z výroby nevím čeho,být socka?Jako hlupák,co neví,čemu se směje,budeš vypadat ty.Nevím,co chceš dělat s tím,že Bureš a Sralbotka jsou tuneláři a zloději.Mně to absolutně,nezajímá.Daleko horší je,že máš volební právo,ale naštěstí,jen jeden hlas.

    • jsem vymaštěný umaštěnec.

     • Honza says:

      Proč urážíš?Každý má právo na svůj názor.

     • JANKU JANKU says:

      každý má nárok na názor. Krom tebe co tady kradeš nicky a vypouštíš veliká moudra.Tak zas vem koště a oranžovou kazajku a mazej. Máš předtančení u popelnic.

 2. Už se taky nemůžete dočkat,jak krásně zežloutne celá Burešova ČR ? To hovado Bureš,plundruje řepkou,poslední hektary,kdysi úrodné půdy.

 3. To si jen stbák Bureš dováží levnou pracovní sílu…
  SORRY PAKO!

 4. Nejsou says:

  žádní uprchlíci. Jsou jen parazité přicházející tady prudit a vetřít se do společnosti. Tihle z cisterny museli být extra otrlí! Sebranka už neví kudy se do EU vetnout. Především se to štítí práce, neumí to nic jen polehávat a pít kafíčko. Naše heslo je VYKOPAT! Do jednoho. Tady jen nic dobrého nečeká.

  • dezák says:

   znám jednoho bezpečáka,který zaměstnancům výrobny anhydridu kyseliny ftalové tvrdil,že ftal se dá – žrát.
   Že arab vleze do prázdné,vyvětrané cisterny,se vůbec nedivím.Češi,co pracují na provozu ve vlastnictví estébáka Bureše,zcela běžně o zarážkách čistí nádoby a potrubí,kde jsou i jiné,rakovinotvorné sračky,než výše zmíněný,anhydrid kyseliny ftalové.Že je třeba hnát araby sviňským krokem,o tom žádná,ale před nima hnát jejich vítačku, Vašáryjku,co ji chce dacan Horáček na Hrad.A jeho,veksláka a ulhance, taky.

   • ale no tak says:

    dezaku. Práce u podle tebe STBaka není povinná. Asi to nebude tak naprudko, když válcuje socany brutální silou. A pokud vyfičel ODS z vlády – vše odpuštěno!

    • Klikni, haló,tady Babiš, ať máš tuneláři,estébáku,oligarchovi,skutečně co odpouštět says:

     estébák Bureš,se socankou Kafkovou,tuneloval státní zemědělský fond.Socanka Kafková,už je z basy venku.Na Bureše Pankrác stále čeká.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>