Sen o baráži se rozplynul, Vsetín rozhodující zápas prohrál

Uveřejněno

Až do rozhodujícího pátého zápasu dospěla finálová série východní skupiny druhé hokejové ligy. Za stavu 2:2 na zápasy se o vítězi soutěže a postupujícím do baráže o první ligu rozhodovalo dnes v Přerově. Zápas o bytí a nebytí hokejisté Vsetína zahájili skvěle. V první třetině se brankou Ambruze ujali vedení. Tentýž hráč v polovině utkání dokonce zvýšil na 0:2 a Valaši byli na koni. Jenže Přerov se rychle oklepal a do konce druhé třetiny po gólech Dostálka, Popelky a Koláře výsledek otočil na 3:2. Vsetín zbraně nesložil a vrátil se zpět do hry, když v 52. minutě vyrovnal Zúbek. Rozhodnutí přinesla 57. minuta, kdy Přerov využil dlouhou přesilovku. Vsetín se o vyrovnání pokoušel i v power play, leč marně. Po výsledku 4:3 (v sérii celkově 3:2) se vítězem východní skupiny druhé ligy tedy a postupujícím do baráže stal Přerov. Vsetín obsadil skvělé druhé místo, za nějž zaslouží hráči i všichni členové realizačního týmu hlubokou poklonu.