Rožnovská opozice prý hrozbou pro kulturák. Koryčanský: Kučera v tom jede s nimi! Blinková: Hledají viníka, kde nikdy nebyl

Uveřejněno

Poslední zasedání zastupitelstva v Rožnově v tomto volebním období, které proběhlo během uplynulého úterý, opět přineslo celou řadu zajímavých situací. Tématem číslo jedna zde byla jak jinak než stavba kulturního centra. Tu údajně výrazně ohrožuje chování členů opozičních politických stran ve městě pod Radhoštěm.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec!

Myslíte, že opoziční politici jsou pro stavbu kulturního centra v Rožnově hrozbou?

Loading ... Loading ...

23 Komentářů

 1. Olinznusinudle says:

  Obyvatelé Rožnova by si měli uvědomit, že hlas pro Kučeru je vyhozeným hlasem. Tato partaj má nulový koaliční potenciál. Nikdo s nimi do koalice nepůjde kvůli zrádci a ultralháři Kučerovi. ANO i Zdravý Rožnov jsou poučeni. A vzájemné antipatie mezi KDU a Kučerou vylučují spolupráci i tímto směrem. Kučera se bude muset začít modlit, aby uspěli piráti a SPD a mohl by do případné koalice počítat s nimi.

  • Ne, je nás víc a všichni dáme panu Koryčanskému hlas. To nepíše jeden člověk. says:

   A máme tady zas zdejšího agitátora z rodiny Koryčanských. Univerzální vtěrka která se chce vetřít za každou cenu. Zas tady vynáší moudra jakože znalce. Vsadím se že o volbách bude chodit po vchodech. A zvonit na zvonky a svolávat lidi aby šli volit toho z rodiny.

  • Janek says:

   On už se naučil modlit ,co oženil, ale stejně mu to nepomůže..

 2. Ne, je nás víc a všichni dáme panu Koryčanskému hlas. To nepíše jeden člověk. says:

  tak to je letošní hláška roku! To se tady tomu bflm moc vyvedlo. V jeden večerní čas se tady sešlo tolik „různých“ mudrců. Pohádky Ovči babičky vyprávěj v lese.

  • sice neznám says:

   Koryčanského, ale předplatil si tady kvalitního dezinformátora. Podle stylu je to ten co tady dlouhé měsíce zabíral místo nekonečnými příspěvky o hloupostech.

 3. Julie says:

  A co jako dělají že ohrožujou kulturák??Říkají pravdu…..

 4. S růžovým autobuskem by měl jezdit na jinou stranu nkdo jiný, asi shodil jen dva žluté citróny – taky se tak dá, pro některé lidi převlékání kabelů je normální.

  • Pravda says:

   Přesně! Mandarinky pro charitu a chudé.

  • Citrony shazovat jsem nemyslel a převlékaní kabelů je asi normální, ale převlékání kabátů je pod úroveń každého slušného člověka, nepiš zmatiny, prosím, růžový autobusek už vůbec ne, pokuď poznáš barvy.,.,.,.,

 5. Kulturák asi nebude, že?

  Nebo proč hrozba?

 6. zas nám bflm says:

  jediný mudrc zahltil místa a místa. Už neví za koho se tady vydávat.

 7. Karel says:

  Paní Blinkové dám křížek, z KDU dam křížek panu Drápalovi a Němečkovi. Velký křížek dám ale jinde v totym bordelu. Hrozbou nejsou.

 8. Ladis says:

  Volím pana Koryčanského.

 9. Janek says:

  Viník? 2. největší je ten, který nejvíc křičí. Jezdí červeným autobuskem a nabízí kafíčko a už se vidí v křesle starosty…cha,cha…

  • S červeným autobuskem by měl jezdit za jinou stranu, asi shodil jen dva žluté symboly – taky se tak dá, pro některé lidi převlékání kabátů je normální.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>