Rožnov rozhádala křižovatka U Janíků

Uveřejněno

ROŽNOV – Kdo nese zodpovědnost za současnou podobu světelné křižovatky U Janíků, nad níž hřímají mnozí motoristé? Odpověď na tuto otázku hledali na svém nedávném zasedání rožnovští zastupitelé.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec

 

13 Komentářů

 1. Zdenek says:

  Je zvláštní že investor Kauflandu nezmůže nic s paličatými občany co nesouhlasí se stavbou a z tímhle paskvilem nikdo nehne.
  Ten debil co to nakreslil by mněl dostat lopatou po te svoji debilní tlamě. Udělá líp když rozšlape rýsovací prkno a bude raději čistit hajzly na nádraží,tam možná nic neposere.Jenom kreténa múže napadnout naprojektovat pouliční lampy do chodníku (viz nádraží) co ti říká zimní udžba demente!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. Starosta Holiš says:

  Tak jak se chová starosta a místostarostové na úřadě je děs. Trpí stále tajemníka, který dělá účetnictví firmám v pracovní době za obecní peníze. Dále ty opravy komunikací. Palackého ulice hrbol, že normální auto si prorazí olejovou vanu, asfalt co se frézuje již za týden po položení. A křižovatka u Janíků to kocourkov hadra. No co předvedete v tomto roce to již teď se hrozím jen pomyslet.

 3. Křižovatka U Janíků by jsi zasloužila přejmenovat na křižovatku U Čuráků.

 4. S kokotama nic nezměníš !

  Na tomto Národním výboru byli, jsou a budou jen kokoti, protože se už jako kokoti narodili a i jejich předci byli kokoti. A v lepším popeláři.

 5. Julek says:

  Hezký den
  přinejmenším mělo vedení bývalého města Rožnov využít svých zákonných možností a projekt I/35 připomínkovat. Evidentně svých zákonných možností nevyužilo…kde se pak vytrácí odpovědnost za rozhodnutí představitelů města????

  • Nové hloupé vedení says:

   Ty troubo, staví se až za Holiše,Kučery a Kosové. Kde jsou zalezlí???

   • Julek says:

    Ty ses asi teprve na nový rok probral z opice……Je vidět, že máš „vysoké právní povědomí“. Celý projekt začal ještě za starého vedení radnice. Současná radnice jen převzala špatné rozdělané dílo….

 6. Jan S. says:

  Kdo tohle dal na papír a kdo to schválil,je,slušně řečeno,osel.Od Rosavy na Valmez,sice máte odbočovací pruh,ale ten je na 3 osobáky,což je k ničemu,neboť se do toho pruhu k odbočení,stejně,neprobojujete a čumíte v řadě s těmi,co jedou rovně,do města.O slepém odbočení od Valmezu na město,u Janíka,bylo už napsáno,že se to bude zkoumat,zda ano,či ne.Tak to bere dech.Odbočení z města,směr Eroplán,taky katastrofa.Vše odbočení vpravo,které by mělo fungovat nejsnáz.To by ale na městě,nesměli sedět úplní,magoři.A to je prý starosta projektant.Tak to Rožnov potěš koště.Přijel jsem z Prahy,což byl taky zážitek,ale slepý odbočovák,to je subspecie místních oslů.

  • Osel je taky každý, kdo neví, že město bylo postaveno před hotovou věc, bez jakékoliv možnosti cokoliv měnit.

   • DARMOŠLAPI A NEFACHČENKOVÉ says:

    Každá stavba jde v jejím průběhu měnit. A následně dodatečně i projekt.dokumentace. To by pan starosta a Kučerovci měli něco dělat a neoblbovat občany. Je to banda darmošlapů.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>