Postrach Valmezu dopaden. Sprejera pomohl policii vypátrat starosta Stržínek

Uveřejněno

Ukázkový případ toho, jak má fungovat spolupráce radnice a policie při odhalování zločinu, předvedli ve Val. Meziříčí. Mužům zákona se díky pomoci starosty Roberta Stržínka (na snímku) podařilo dopadnout místního sprejera (21), který několik měsíců řádil v ulicích města.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec.

 

 

 

5 Komentářů

 1. potíže dělají says:

  všichni vypatlanci se sprejem. Tady u nás na pokraji jednoho města jsme měli před léty též fantoma. A pořád se nedařilo odchytit.Až byl přichycen a vypráskán… Ale netrvalo dlouho a zas jej chytnul rapl. Podle tzv. tágů se odhalil. Takž jednou za vlahé noci se zatřepetala rybka znovu v síti. Kleštičky uděly cvak. A poslední díl malíčku se rozloučil … A je klid.Přemalby výlevu tupců stojí peněz a času a času.Jo hoši je zlá doba.

 2. Jediná věc co se mu za ty roky povedla says:

  Sláva! Aspoň na něco je tento bakalář vhodný.
  Stínadla – vyřešil tak, že spousta lidí nemá na předražené byty peníze. Hlavně, že se toho město zbavilo. Ono kupovat si 1+1 za 2 mega, když vám na to žádný stbák nedá asi není moc fajn!
  Bazén – vyřešil tak, aby jeho stranický partner z ANO Dan Ťok (ministr dopravy) měl čisté alibi, když to v té době jako ředitel Skansky dokurvil.
  Logo města – které vybíralo seskupení jeho kamarádů z bývalého rádia Apollo a které se nelíbí nikomu (tedy jen zastupitelům, kteří ho teď obhajují kde se dá…a přitom nás stálo 370 000,-)…
  Obchvat města – vyřešil tím, že se pokácí zdravé lípy, které přežily i 2.světovou válku, aby se jen mohl rozšířit kruháč. Bohužel hnutí ANO stbáka Bureše už nepřežily.

  A pak se jeho rypák bude všude usmívat co vše a „jeho“ ANO nedokázalo!
  BRAVO!

 3. Stržínek je borec!
  Stržínek na hrad!
  Stržínek sám dopadl sprejera!
  Číhal na něj s baterkou schovaný v houští a pak ho chytil! Super!
  Jen bohužel přitom šlápl do hovna, protože ve městě je tolik bordelu, který nikdo neuklízí, že to nemá obdoby!

 4. Booží mlýny says:

  melou pomalu,ale nakonec dostihnou všechny!

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>