Pohárové derby pro Valmez

Uveřejněno

Druhé předkolo prestižního celorepublikového fotbalového turnaje MOL Cup přineslo atraktivní derby dvou valašských divizních celků. Vzájemně se o postup do další fáze klání utkal Vsetín (modro-bílé dresy) a Valašské Meziříčí (červené dresy). Ačkoli první zmíněný tým se dostal v 70. minutě utkání do vedení, Valmez následně zabral a dokázal vyrovnat. Za smírného stavu 1:1 se tak šlo do prodloužení, ve kterém měli více štěstí fotbalisté Valašského Meziříčí. Ti si tak zahrají první řádné kolo turnaje, ve kterém již teoreticky mohou narazit na některého z prestižních soupeřů z vyšších soutěží.