Pod Bergem se viklá židle

Uveřejněno

VSETÍN – V nejisté pozici se na dosud posledním zasedání zastupitelstva ocitl jeho člen Michal Berg (KOV). Kolegům přiznal, že se pod ním viklá židle.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec

6 Komentářů

  1. Chytko, dej si pořádnou přezdívku, je tě poznat.

  2. Od té doby, co kamarádí pan Chytka s paní Bergovou, se toho třese v souvislosti s tímto pánem víc. Než to Jalovče smázneš, si ověř fakta. To bude překvápko!!!

    • že by? says:

      chceš snad velice decentně korektně a jen tak na okraj naznačit, že Bergová se peleší s nějakým Chytkou? Ne! To musí být velice sprostá pomluva! To by tato dáma nikdy neudělala.

  3. antiberg says:

    Bylo na čase.Tady tato vtěrka si pořád myslela že bude největším a nejchytřejším.A k tomu všemu převelikým zastáncem cizokrajných přivandrovalců mířících parazitovat na naše území.Je dobře že má tenhle možnost vyfičet.Nikomu nebude chybět, nikdo se po něm nebude shánět.A tak může o to kvalitněji utírat zadky přivandrovalecké chátře někde v záchytném táboře.Tam je jeho celoživotní štace.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>