Piráti silnic zapláčou. Radary už i v Rožnově

Uveřejněno

Už i ve třetím největším městě okresu chystají bič na neposlušné šoféry.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

57 Komentářů

 1. ředitelka Všeobecné fakultky odvolána,škoda v zakázkách za desítky milionů says:

  ke korytu ji dosadila ODS. Trestní oznámení běží,nikdo nepůjde sedět,nikdo nebude nic platit.Tak to v ČR chodí.A furt dokola a všude,kde jsou veřejné prachy.Kolik se rozkradlo za 30 let?Na radnicích,na ministerstvech?Špitály,to bude zlomek.

 2. Černoprdelnická kukačka Šojdrová says:

  chce do českého křesťanského hnízda,nasadit arabské muslimy.Lidovecká kráva,která nebyla schopna vychovat svého synáčka šmejda,lichváře.Prý je jí jedno,co její spratek lichvář dělá,prý je dospělý.Tak tohle nás zastupuje v multikulti Bruselu.

  • Ty Brusele says:

   široko daleko jsi tady šmejdem, zavedeným spratkem a holým zadkem jedině TY. Tebe musí mít doma extra rádi.Vsadím se, že letošní rok budeš tady vyhlášen Statutárním blbem stránek.

 3. Mc Donald otočil,armádu EU si poříďte,ale kvéry nakoupíte v USA says:

  Amériga first.

 4. Gruzie odmítla NATO a EU says:

  volby prohrál tzv.demoblok. Nevím,co ten Štětina,Kalousek a Lankšádlo dělali,že ti Gruzínci poslali soudruhy z EU a NATO,do hajzlu.

  • Gruzínci nechtějí do EU says:

   ani do válečného NATO paktu,ale jedním dechem říkají,že nechtějí ani ruské základny.Že by se češi inspirovali?Chce to vyměnit Sněmovnu.Pitomečci nás zatáhli do války v Afgánistánu,v Africe

   • To je zas vývar blbosti says:

    od jediného chorobomyslného hlupáka.A že nezajdeš někdy vykřičet tady ta moudra na ulici? Celé náměstí by si tě rádo natočilo do telefonu.Ale kdeže, zbaběle tady prasit stránky kravinama je snažší, co?

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>