Pěstounům se dostalo poděkování

Uveřejněno

VAL. KLOBOUKY – Práce pěstounů je mimořádně náročným posláním, které dává opuštěným dětem šanci vyrůstat v rodinném prostředí. Na Valašskokloboucku se pro pěstounství rozhodlo šestadvacet rodin, kterým město koncem května věnovalo druhý ročník speciálního galavečera.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

 

Jeden komentář

  1. Největším pěstounem je lidovecká kráva Šojdrová says:

    Šojdrová,za cizí peníze,by moc ráda v česku pěstovala araby.Kdo kdy žil v arabském světě musí vědět,že křesťan je muslimovým otrokem a má mu sloužit.Když vidíte napucovaného araba s modlitebními korálky v ruce,jak jimi mrská a 4 kroky za ním jde v burce jeho manželka,první druhá,či třetí,tak vás nutně musí napadnout,že tato kultura k nám nepatří.Sirot,či jinak špatný osud majících dětí máme v dětských domovech,kojeňácích,mraky.Těm je třeba pomáhat.Ocenit ty,co našim dětem pomáhají do života je velká věc.To proto,že návštěvou sudeťáckého sjezdu vítačů vraha Hitlera,dnes,v době výročí 77 let od vypálení Lidic,lidovecké bestie Herman a Bělobrad,nám tito i jiní lidovci říkají,že němec,už není němec,že ty světové války,koncentráky byly v pořádku a smrt čechů za svobodu a vlastní stát,byly zbytečné.Čekám,kdy lidovci přepíší dějiny a budou ve školách učit,že ty plynové komory s Cyklonem – B,jsme si vlastně zavinili sami.Druhý německý protektorát,tentokrát ekonomický,tu máme opět.
    Valašské Klobouky kdysi zbouraly děcák.Škoda.Zmizely dokumenty i historie těch,co byli osvojeni a ne vždy šťastně.Dům,odkud se odcházelo žít jiný život,s jimými,cizími lidmi,zmizel.
    Osvojeným,či jinak opečovávaným dětem,přeji dobré rodiče,či pěstouny.
    Stát totiž nic cennějšího nemá,než jsou děti.Ty budou po naší smrti pokračovat v dobrém i zlém a psát další kapitoly historie české kotliny.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>