Muž chtěl skočit z balkonu. Skončil na psychiatrii

Uveřejněno

ROŽNOV – Krušné chvilky zažívali v Rožnově hasiči v pondělí 12. července. Museli zachraňovat muže před pádem z výškové budovy. (dš)

11 Komentářů

 1. V Rožnově je spousty takových individuí. Stovky úplných pablbů.

  • vzorovým příkladem je třeba zdejší 100% OBECNI BLB.

   • Sesmolit prasečí story červeně says:

    a pak udělat scénu, že skáče z mrakodrapu, to tady umí pouze hlupák, co tu vypisuje červeně,….

    • Ovšem daleko lepší sesmolence produkuje zdejší 100% OBECNI BLB. To jsou panečku koncerty blbosti. To jsou gejzíry pitomin.Jo ten kdyby seskočil z okna, to by si zdejší stránky oddechly.Např.

     „Včera u rozumbrady Soukupa už rozšafně ODS Černochová s nějakým lidovcem řešili ořezání výdajů státu. Jediné slovo,…že by se ořezaly prachy, co vyžírají politické neziskovky, o tom ODS, ani lidovci, ani muk.“

   • josef says:

    červeny magore kdy ti přestane hrabat

    • Hrabe mu fakt says:

     To třeba ten zdejší vyhlášený prasič stránek, to je jiná třída. Rozumí absolutně všemu. A jakou to má vytříbenou mluvu. Tak třeba:

     No a pokovováni ryb niklem, to je takě dobrej džouk, Stříbrná mřenka, jak z prodejny na udice.
     Odjakživa chodím pytlačit bez vercajku,čistě do ruk..Je to paráda si sáhnout pod šutr a mám ho.
     Už jsme to zalili skotskou, padly 4 flašky.,Havelkovi to chlapi nebudou chtít dělat,bude si to kanalizovat sám.. Tak to dopadá, když nejsou vyučenci,lépe průmyslováci.Borec z ulice to často zdupe. a tak je to všude.Na cestách,kamiony,děs.

   • valach says:

    sam sa tu pořad prezentuješ jako blb, a co hlavička po lečeni? pořad duta?

    • ty jsi přeci onuce zdejší stránek. Vymaštěné mačo, které už neví za koho se tady napsat. A že jsi už dlouho nepřidal nějaký nový gejzír pitomin? Že jsi už dlouho nevytvořil nějakou extrakoninu?

     • Červený frajere, pořád se opakuješ, jestli v té své hlavě nemáš jinou slovní zásobu, no to ti tam musí dobře rachotit, tolik volného místa..

     • tak nyní za Jana? Je úspěch že nepíšeš za FEKETE CHUIY. Už nevíš za koho se tady přestrojit. Už máš panickou hrůzu tady vytvořit zas nějakou nesouvislou koninu.To by zas bylo kopanců! Psaní o hlavě se ti moc povedlo.To sedí! Právě od tebe!

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>