Fenka vyhrabala v Ústí poklad. Stříbrné mince ze 14. století zkoumají archeologové

Uveřejněno

ÚSTÍ – Jeden z nejcennějších archeologických nálezů v historii našeho regionu zkoumají odborníci Muzea regionu Valašsko. Hliněný hrneček plný stříbrných pražských grošů ze 14. století odevzdal muž, který poklad objevil spolu s přáteli na procházce se psem v obci Ústí. Po ukončení všech potřebných rozborů si bude moci unikátní nález prohlédnout i veřejnost.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

11 Komentářů

 1. Výborná myšlenka. Jen třeba dotáhnout do konce. Jak jinak se zbavit zdejšího 100% OBECNIHO BLBA. Jak jinak spolehlivě odstranit tady toho nevyžádaného zpravodaje pitomostí.

  „češi jsou mistři ve výrobě politických kravin“

  Pokud takovou myšlenku vytvoří zdejší Hnůj všech hnojů, je nejlepší řešení takovou lopatu trefit pořádným dělem. Nechce se uvěřit, že lze takovou pitominu vytvořit. To už musí být opravdu unikátní magor. A pamatuj lopato! Že tvoříš kraviny jsem ti trefně přišil výhradně já. Zoufale se opičíš.

 2. To víš, ty zdejší magore že laufy se musí nakoupit. Aby se kdykoliv dalo trefit do tebe 100% OBECNIHO BLBA.

  „Fialu hrabe padesát melounů čapáku“

  Přeci takovou koninu nemůže vytvořit soudný člověk. To už musí být opravdu unikátní magor. A právě na takové exoty je třeba těch laufů.

 3. 100% OBECNI BLBE NEOPRUZUJ says:

  leží ti gumo v hlavě nová děla, co? Ty jsou na rusáky a magory tobě podobné. Všechno jiné musí počkat. Je třeba zbavit se těch největších škůdců.Od kdy se ty prasečí hlava vyjadřuješ k volbám? Co tě to špíno napadlo brát do svojí páchnoucí prasečí tlamy některé jména? U nás si každý může děla co chce. Jen ty tvořitel zdejších prasáren a unikátní magor máš vše zapovězeno. Protože takové koniny které tady prskáš by nikdo jiný na světě nevytvořil.Jsi vyhlášený odpad a vyvrhel společnosti.Tak se tady trapně nevnucuj se svým nevyžádaným zpravodajstvím. Takové pitomosti vyprávěj u sebe doma. V prasečím chlévě. Jo lopato. Někdo si hrabe. A ty máš pořád holý zadek.

 4. osm a půl miliardy za laufy děl z Francie, která nás v Mnichově prodala Hitlerovi, says:

  no, fenka není sama, co hrabe poklady, to soudruh ODS Fiala hrabe přes neziskovku nějakou tu stovku milionů,…zatím co pejsek poctivě hrabe do země,…soudruh ODS Fiala už moderně odklání desítky milionů někam do Barmy. A už je to setsakra pořádný balík,…….kam se na soudruha ODS Fialu hrabe padesát melounů čapáku,…které Babiš vrátil,…..

  • osm a půl miliardy za laufy děl z Francie, která nás v Mnichově prodala Hitlerovi, says:

   Jsem zvědav, kdy se sejde Sněmovna na mimořádné schůzi, kdy nám Letnou zaplní statisíce pražáků,…jejichž předci při příjezdu Hitlera na Hrad,
   hajlovali jak zběsilí,…..
   Jó,…zažíváme miliony chvilek před volbami, čekám, kdy soudružka ODS Němcová zavelí k výměně lídra ODS do voleb a nastrčí nám bezúhonného
   tátu všech kmotrů ODS, soudruha ODS Kubu z jižních Čech.

   • osm a půl miliardy za laufy děl z Francie, která nás v Mnichově prodala Hitlerovi, says:

    ta fáze průseru, kdy soudruh ODS Fiala, tahal ze státního rozpočtu do své neziskovky stovky milionů,…by měla nyní plynule přejít do horké fáze návratu milionů,…do rezortu financí a pak třeba na opravy silnic, nebo Pirátům na odměny za to, že dělají v Praze dobrovolně regulovčíky dopravy,….kterou jejich debil Hřib, totálně podělal.

    • osm a půl miliardy za laufy děl z Francie, která nás v Mnichově prodala Hitlerovi, says:

     směšný soudruh ODS Fiala se schovává, strká místo sebe před hlídací psy demokracie,….náhradníka,….imitaci,….jak říkal Vlasta Burian v roli vládce Portorika…..
     Už chápu,…proč Babiš chce koalici s ODS,…..

    • osm a půl miliardy za laufy děl z Francie, která nás v Mnichově prodala Hitlerovi, says:

     čeká nás obrovská zábava, prezident, vydrží-li do voleb, vyjmenuje Babiše designovaným premiérem,…ten bude skládat tři měsíce vládu,…kterou nesloží a tak bude česko mít menšinovou vládu,….a pak ti hladovci po moci a hlavně po prachách,…přilezou ke křížku, že by teda i s Babišem….JO…..
     no uznejte, že ty většinové volby, které chtěl Václav Klaus,….by tu dnešní šaškárnu navždy odstranily.
     Jenže,..blbí pražáci řvali jak zběsilí,…
     …..DĚKUJEME, ODEJDĚTE,….
     stopro ti osli ani nevěděli proč řvou,…

     • 100% OBECNI BLBE says:

      zejména vyfič ty magore z těchto stránek. Takovou špínu by se tady široko daleko nepodařilo jistě opatřit.

     • osm a půl miliardy za laufy děl z Francie, která nás v Mnichově prodala Hitlerovi, says:

      češi jsou mistři ve výrobě politických kravin,…dnes,…Dukovany,…které neumí dodat nikdo jiný, než rus, tím počínaje…. a neobjasněným druhým výbuchem skladu ve Vrběticích, kde se nám rusové, diplomati,….na měsíc po prvním výbuchu, v muničáku, ubytovali,….a tajwanec s oslem Fišerem, jim tam nosili menáž……a pak to odpráskli a jak Randal a Hopkirk, prošli zdmi vrátnice, a šli si obhlédnout sklady PHM v Loukově,
      to, co prý provedli 1O.9. 2O18,…
      byla brnkačka, mají prý zálusk na těch
      14O OOO kubíků benzinu a nafty,
      to bude teprve ta správná řacha.

      je mi záhadou, proč ti dva tupci, hned po převratu, ty ruské reaktory neodstavili,…ta elektroauta by si ti dva tupci mohli dnes pouštět maximálně pod vánočním stromkem,….

     • 100% OBECNI BLBE NEOPRUZUJ says:

      je ti líto nuzáku, co? Ty máš věčně holý zadek a prázdný žlab.A někdo si tak užívá. CHACHACHA.leží ti gumo v hlavě nová děla, co? Ty jsou na rusáky a magory tobě podobné. Všechno jiné musí počkat. Je třeba zbavit se těch největších škůdců.Od kdy se ty prasečí hlava vyjadřuješ k volbám? Co tě to špíno napadlo brát do svojí páchnoucí prasečí tlamy některé jména? U nás si každý může děla co chce. Jen ty tvořitel zdejších prasáren a unikátní magor máš vše zapovězeno. Protože takové koniny které tady prskáš by nikdo jiný na světě nevytvořil.Jsi vyhlášený odpad a vyvrhel společnosti.Tak se tady trapně nevnucuj se svým nevyžádaným zpravodajstvím. Takové pitomosti vyprávěj u sebe doma. V prasečím chlévě. Jo lopato. Někdo si hrabe. A ty máš pořád holý zadek.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>