Dítě přejel kamion

Uveřejněno

V. M. – V pátek 29. listopadu se na ulici Vsetínské stala vážná dopravní nehoda. Kamion zde srazil nezletilou dívku, kterou musel do nemocnice transportovat vrtulník.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

10 Komentářů

 1. Stržínku, Částečko, kde máme slibovaný obchvat města? says:

  Vaše neschopnost je příčinou této nehody s vážným zraněním!

  • koho tady ty obyčejný hnůj všech hnojů oslovuješ? Tebe se týká tak maximálně vybetonování prasečího chlívku u tebe doma.Tak tady neházej ramenama.Tady není zájem, drbane!

  • správně,slibovaný,...nejsou prachy, to můžeš být schopný,jak chceš, řvete na Letné,ale o Valmezu tam držíte hubu says:

   město obchvat nefinancuje,taky z čeho.Poslední info z Prahy,odkládá se o 5 let,což znamená,za 15 se možná kopne.Zrušte zcela zbytečné kraje,průtokáč státních,tedy i vašich peněz a prachy se najdou hned.

   • co to tady plácáš o penězích obecní blbe?Ty znalec lidovců, ODS,brusele a držkové polévky z Penny.V chlívku je tvoje místo.Tam rozdávej rozumy.

   • Peníze jsou, jen je rozkrádá AGROFERT. says:

    Peníze jsou, jen je rozkrádá AGROFERT.

    • závistí už neví koho tady naprášit.Jasně že tam jsou peníze.Protože je potřebují.Ty paranoidní pisálek už nafurt zůstaneš s holým zadkem.Do konce tvého zpackaného chudobného života.Opět záříš na vrcholu zdejší blbosti.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>