Chlad a alkohol zabíjely v centru Vsetína

Uveřejněno

Hrůzný obraz se naskytl lidem, kteří procházeli v pondělí ráno pasáží mezi Smetanovou ulicí a nádražím. Byla zde totiž nalezena osoba bez známek života. I když policie vzhledem k teprve začatému vyšetřování mlčí, za tragédií je zřejmě špatná životospráva, resp. takzvaná dietní chyba. Svou roli jistě sehrálo i poměrně prudké ochlazení. Podle lidí, které Jalovec oslovil, byla osoba bez řádného domova a právě v pasáži s mnohými hledala střechu nad hlavou. Více informací přinese Jalovec v příštím vydání.

12 Komentářů

 1. Jak si usteleš tak si lehneš

 2. v řadě smutečních hostů,před ND byl redaktorkou osloven jeden chartista,posteskl si,že už je jich málo,zemřela jich stovka says:

  exkomunisti,zneuznaní osmašedesátníci,snad i milovníci divadla,zaplnili hlediště.Obřad důstojný,jímavý,jen to estébácko-komunistické pošmourno,někde vzadu,mi vadí a vadit bude vždy,když se řekne, Chramostová…………

  • a kdo se právě tebe demente prosil o nějaký komentář? Co to tady svým nezaměnitelným rukopisem zas mastíš za kraviny?Ty přiblblé pošmourno.Tebe by ani nevpustili.Zejména pro ten tvůj prasečí puch.

 3. do toho, že někde zatřepal bačkorama opilec?

  • neboj,také tě matrika vyřadí z evidence obyvatel a says:

   a nikdo si ani nevšimne,že jsi se neodstěhoval,teda odstěhoval, do urny.

   • ovšem dalo největší úspěch by byl, kdyby jsi konečně ty zatřepal bačkorama.Přestal zde prasit stránky s tím že tvoje výblitky „čtou na radnicích“. Toto je ten největší výkvět jaký z tebe kdy vypadl.

 4. Došlo v Kaufu krabicové víno? says:

  Ty akce by měli teď přes zimu dávat častěji…

 5. Radar pro smich kazdy jede pomalu a pak to rozjede zbytecne vyhozene penize a nebo nekdo nevi kde by pracoval

 6. Zemřela další chartistka,prý nasraná samoživitelka, says:

  co učila na gymplu.Co na to říct, nezodpovědný výběr partnera,tím pádem ekonomicky horší život.A ona,nasraná na celý svět,podepíše chátru a tak si posere život.Bude další státní pohřeb?

 7. Nachuja Tifutchi says:

  Už je načase to semeniště fetu,lacinýho šnapsu,podřadnýho piva,puchu a nekalosti uzavřít a zbourat! Nehledě na to jak tento houmelesácký architektonický skvost hyzdí tvář města.

 8. proč hrůzný obraz,smrt je přece to nejpřirozenější,co člověka a ostatně každou živou existenci čeká, says:

  otázkou je,zda umíme život prožít tak,aby se za nás pozůstalí nemuseli stydět.Dnešní dny nám příkladně ukázaly,že život se dá prožít v píli,pracovitosti,slušnosti i obětavosti.Mám na mysli významnou částí veřejnosti, posmrtné hodnocení života mistra K.G.To obrovské množství kytic a svíček u domu pana Gotta,zcela zastiňuje totéž,co patřilo po úmrtí panu Havlovi,což svědčí jasně,koho mají lidé hluboko v srdci.
  Pak tu máme zcela jiný případ,rovněž z branže kumštu,paní herečku Chramostovou,co vlezla do KSČ,upsala se udavačství pro StB,souhlasila se smrtí pro kolegyni Štěpničkovou,co chtěla emigrovat,aby po letech ve službě KSČ a StB,přešla na druhý břeh,čímž ztratila možnost hrát divadlo a tak je dnes osmašedesátníky a tzv.disentem,oplakávaná.
  Jak mistr Gott,tak kontroverzní herečka Chramostová,budou mít pohřeb se státními poctami.U paní Chramostové mám z toho pocity víc než smíšené.
  Smrt čeká každého.Život po smrti existuje.V myslích těch,co zatím žijí.
  Tak právě na toto vždy pamatujte.
  V pasáži zemřel člověk.Lhostejnost těch,co sedí na radnici a spí v teplém pelíšku a konzumují levné obecní stravné,je zarážející.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>