Berg napadl Čunka, ten vrací úder – 55 milionů z města jitří vášně

Uveřejněno

Kolem chystané stavby nákupní galerie v prostoru naproti vlakového nádraží je na vsetínské politické scéně opět rušno. Zastupitel Michal Berg (KOV) se opřel do radních kvůli plánované vysoké podpoře tohoto soukromého projektu z veřejných zdrojů. Starosta Jiří Čunek (KDU-ČSL) jej obvinil z šíření lživých informací.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

11 Komentářů

 1. Jak to tak čtu,je zřejmé,že ti dva si nemají co vyčítat. says:

  Pseudolidovec,vyčůraný zmetek a cháron arabášů Alláh akbar.

 2. Statečný Berg Michal převozník uprchlíků says:

  v r. 2015 byl tento udatný rek zadržen policisty v Maďarsku. Ve svém autě převážel 3 uprchlíky. A to v době kdy hordy zdivočelých muslimských parazitů útočily na našeho jižního souseda. Drancovali a zabírali dálnice, pumpy i nádraží v hlavním městě. A právě této smečce cizokrajných vtěrek se snažil náš statečný hrdina pomoci. Právem jej policie odchytila a hodiny byl držen na vazbě. Pokud se hrnu do funkcí musím být především tzv. „čistý“. Pokud se za mnou táhne kriminální minulost, snažím se nevyčuhovat z davu.Abych svým ksichtem a akčními kotrmelci pak nestahoval ke dnu celou partaj!

 3. Reakce našeho zastupitele Michala Berga na obvinění ze strany starosty Jiřího Čunka uveřejněná v týdeníku Jalovec pod názvem „Berg napadl Čunka, ten vrátil úder“.

  V posledním čísle týdeníku Jalovec jsem byl starostou Vsetína Jiřím Čunkem obviněn, že v souvislosti s výstavbou obchodního centra a podzemního parkoviště šířím lživé informace. Fakt je ten, že šířím jen takové informace, jaké jsem od pana starosty na přímý dotaz získal. Možná kdyby vedení města informace o takto důležitém projektu před občany netajilo a komunikovalo otevřeně, nemuseli bychom se v médiích dohadovat o milionech.

  Zastupitelé za KOV (Koalice pro otevřený Vsetín – pozn. red.) s projektem na začátku souhlasili právě za podmínky, že se lidé otevřeně a férově dozví vše podstatné. To se neděje, navíc se stále zvyšují odhadované náklady města, a proto projekt s naší podporou počítat nemůže.

  Jsme rádi, že pan starosta pečlivě sleduje naše webové stránky a zjišťuje, co tam bylo napsáno o záměrech města. Možná by stejnou pozornost mohl věnovat tomu, aby informace o obchodním centru, nárůstu dopravy a úbytku parkovacích míst byly občanům přístupné.

  • Už jste zapomněli? says:

   2 občanky,půl mega,kterým machroval před sekretářkou,která mu nedala,sběratel koryt,hyperšetřivý lidovec,co jiného čekáte,že se na tom baráku nenakapsuje? Dyť od převratu nedělá nic jiného a hloupým to nevadí.

 4. Zdeněk Mana says:

  Jsem rád, že pan Berg chce v jednání o obchodní galerii hájí zájmy nás všech. Ne jen obchodníků. Už prostě nechcu, ať se z moji daní sponzoruje busines podnikatelů. Dost bylo Babišů!

  • Zdeňo možná máš pravdu says:

   ale jednoduše. Pokud za „dobro věci“ bojuje takový prohlášený karierista a lovec korýtek funkcí a sféry vlivu tak je to rozhodně všechno jistě z principu jinak. Pokud něco vykřikuje do světa Berg, tak je v tom nějaká kvalitní křivárna. Jen velice dobře zakamuflovaná. On už je všeobecně známý žonglér a kabaretní umělec.

  • Vztahy Vala Čunek jsou mi lhostejné. Ale! Kdo potřebuje snížit počet parkovacích míst? Kdo z občanů potřebuje podivné nákupní galerie u nádraží? Kdo chce, aby město bylo zamarasené prahem, hlukem a stavební technikou na tři roky? Jedině ten, co na tom vydělá miliony!!!

 5. Chujaktatatvuj says:

  No doufám že po dalších příštích různých volbách co budou následovat,éra různých zelených havloidů,Bergů a jiných slunéčkářů a vítačů muslo-okupantů skončí v propadlišti dějin a někteří i před soudy za vlastizradu!

 6. Michal Berg? says:

  bezvýznamný šmudla chce být zase vidět? Vždy přichází s něčím novým neotřelým.Přesně novou neotřelou kravinou.Nynější jeho nápady jsou ryzí spekulace a snaha strhnout na sebe pozornost.Samaritánská mise tady to típka mezi uprchlíky moc nezabrala, tak se snaží být vidět jinak.Slovem komediant.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>