Bartošákův hattrick dovedl Mikulůvku k vítězství

Uveřejněno

Vel. Lhota – Mikulůvka 4:5 (0:3)

Domácí, kteří byli v tabulce IV. třídy na 6. místě, byli v prvním poločase zaskočeni rychlou hrou soupeře. Ten měl navrch a Lhotě nasázel tři góly. Z toho dal dva z pokutového kopu René Bartošák, a to v 11. a 40. minutě. Do konce poločasu pak navýšil na závěrečné 0:3 Václav Jasný. Do druhého poločasu nastoupila Velká Lhota jako vyměněná. V 50. minutě proměnil pokutový kop její kapitán Lukáš Labaj. O 14 minut později však skóre díky přesné střele René Bartošáka opět navýšili hosté. Netrvalou dlouho a Labaj dal v 77. minutě svůj druhý gól. Mikulůvka se za stavu 2:4 ocitla pod tlakem a chybovala, čehož využil Radim Chrástek a v 79. minutě snížil na 3:4. Mikulůvka se začala obávat o ztrátu bodů. Zachránil ji však v 85. minutě Michal Pekárek, autor páté branky. Zbylé minuty byly mimořádně vypjaté. Domácí se totiž nechtěli smířit s porážkou, a proto vrhli všechny síly do útoku. V 87. minutě je znovu na kontakt dostal Lubomír Pavelka. Jenže více už nedokázali, a tak Mikulůvka s odřenýma ušima uhájila výhru 4:5.