Absurdita nezná mezí. Čunek: Otevírá se Pandořina skříňka

Uveřejněno

Jak jsme již informovali, Nejvyšší soud na konci loňského a začátku letošního roku přiřkl Romům vystěhovaným v roce 2006 po demolici pavlačového domu ze Vsetína navýšení odškodného. Vedení bývalého okresního města podalo proti tomuto rozhodnutí Ústavní stížnost a ve spojitosti s ní požádalo Ústavní soud o tzv. odklad vykonatelnosti. Ten se však neshledal s úspěchem.

 

4 Komentářů

 1. bflmpsvz says:

  …a pak ses probudil a hle, ruka v nočňáku…

  • aaaa vítáme says:

   na zdejších stránkách tradičního hluponě.Sice nemá nic k věci, ale iniciativně přidá vymazlenou volovinu.Alespoň mu jdou ta písmenka.

   • bflmpsvz says:

    a ten rasistický canc dole je něco, co byjako mělo být relevantní? Toto jsou jen vymyšlené rasistické kecy.

 2. Absurdita se též nazývá inkluze says:

  to jedna ministerská blbka za soc.demokracii rozhodla, že už nebudou školičky pro romaky.Tam si pěkně hulákali a prudili se mezi sebou, bojkotovali vyučování.Nic se nenaučili.Klasika tady u nich.Nově vymyšleno? Prudiči a brzdy v učení budou roztříděni mezi všechny děcka.Výsledek.Děcka doma hlásí.Dnes jsme se skoro v matematice neučili. Gejza prudil a po celou dobu pokřikoval na učitelku.Jiný den si jiný Gejza v hodině píská.A podobné zhovadilosti.A naše děcka ve škole mají být to „okolí“ které je akceptuje, jde jim příkladem ….. Kvalitní kravina.Proč? Proč mají běžná děcka dělat vatu těm nepřízpusobivý grázlům? Rozhodnutí US je podobná diskriminační volovina.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>