TOP

Polankou jel 113 km/h, Druhý pokořil stovku na Vsetíně

Dva mladé řidiče, kteří překročili stovku v obci, zadrželi uplynulý pátek 19. června a sobotu 20. června policisté na Vsetínsku. Hrozí jim pokuta 25 tis. Kč, 6 trestných bodů a zákaz řízení na 18 měsíců. Překročení stovky v obci nelze řešit blokovou pokutou na místě a přestupek obou řidičů putuje do správního řízení. A trest může být opravdu citelný. Kde přesně k porušení dopravních předpisů došlo a další informace o těchto pirátech silnic si přečtete v aktuálním vydání.

Related posts

Ženy se zmydlily na koupáku

Dívenka se předávkovala, Drogy jí dala kamarádka

Lidé bojují proti větrníkům! Ministerstvo zasypali připomínkami. Co bude dál?

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Zjistit více