Vsetín hodnotil sezonu. Jenáček: Litoměřice byly hladovější

Ve středu 18. března se na vsetínském Lapači hodnotila uplynulá sezona VHK ROBE Vsetín. Valaši zakončili svoji pouť ročníkem 2025/2026 Maxa ligy už ve čtvrtfinále play-off, s čímž v jejich táboře nemůže panovat spokojenost. Nejen o této sérii promluvil pro týdeník Jalovec kouč Valachů Luboš Jenáček. Více v aktuálním vydání.

Related posts

Trenér i realizák pokračují, změny na soupisce FC Vsetín

Nosková triumfovala v Berlíně a je v top 10

Hubník na Halenkově končí

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Zjistit více