Vsetín končí. Na hokej už jen na Bobry. Naplňme Valmez!

Hokejisté VHK ROBE Vsetín nezvládli ve čtvrtfinále play-off Maxa ligy přejít přes Litoměřice a letošní sezona pro ně končí. Za stavu 1:1 na zápasy se série přesunula na sever Čech, kde Valaši nezvládli ani jedno ze dvou utkání a poprvé od roku 2018 tak budou chybět v semifinále druhé nejvyšší soutěže. Na play-off však mohou hokejoví příznivci z Valašska stále zajít do Valašského Meziříčí. Více v aktuálním vydání.

Related posts

Trenér i realizák pokračují, změny na soupisce FC Vsetín

Nosková triumfovala v Berlíně a je v top 10

Hubník na Halenkově končí

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Zjistit více