Valašsko bude napojeno na dálnici! Palačovská spojka brzy otevře

Řidiči jedoucí z Valašska směrem na dálnici D48 se konečně dočkají zásadní změny. Ve čtvrtek 19. března dojde k historicky prvnímu zprovoznění části nové dálnice mezi Lešnou a Palačovem. Valaši se tak konečně dočkají napojení na dálniční síť. Více v aktuálním vydání.

Related posts

Má vsetínské vlakové nádraží eskalátory ze second-handu?

Sekačky je nedostanou, Strážníci pomáhají zachraňovat srnčata

Po megakoncertu zbyla spoušť, Valmez se proti kritice brání

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Zjistit více