Valaši opět nebodovali

Ani ve druhém jarním utkání 3. Moravskoslezské fotbalové ligy se Vsetínu nepodařilo bodovat, když tentokrát prohrál na půdě SFK Vrchovina Nové Město na Moravě. Soupeři ze středu tabulky Valaši nedokázali vsítit jediný gól a na první jarní trefu tak stále čekají. Více v aktuálním vydání.

Related posts

Trenér i realizák pokračují, změny na soupisce FC Vsetín

Nosková triumfovala v Berlíně a je v top 10

Hubník na Halenkově končí

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Zjistit více