Šla po přechodu, srazilo ji auto

Smůla se v pátek 13. března nevyhnula chodkyni ve Valašském Meziříčí. V nočních hodinách ji srazil řidič osobního vozidla, když přecházela silnici po vyznačeném přechodu. Zraněné ženě museli pomáhat zdravotníci. Více v aktuálním vydání.

Related posts

Má vsetínské vlakové nádraží eskalátory ze second-handu?

Sekačky je nedostanou, Strážníci pomáhají zachraňovat srnčata

Po megakoncertu zbyla spoušť, Valmez se proti kritice brání

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Zjistit více