Skandál ve špitále. Primář dětského oddělení byl namol

Vsetínská nemocnice aktuálně řeší obří skandál na dětském oddělení. Tamní primář měl být v pracovní době namol. Případem se nyní zabývá policie. Kolik měl lékař nadýchat a jaké kroky již nyní nemocnice podnikla? Dočtete se v aktuálním vydání týdeníku Jalovec.

Related posts

Ženy se zmydlily na koupáku

Dívenka se předávkovala, Drogy jí dala kamarádka

Polankou jel 113 km/h, Druhý pokořil stovku na Vsetíně

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Zjistit více