Pár pod vlivem si ustlal na silnici. Polední siestu zatrhli policisté

Obyvatelé vsetínského sídliště Ohrada měli v pátek 23. ledna před očima neobvyklou podívanou. Přímo u silnice si tam v pravé poledne ustlala podnapilá dvojice. Jejich polední šlofík však rychle skončil. Přerušila ho totiž policejní hlídka. Z jakého důvodu dvojice ležela na silnici a jaká pokuta jich čekala? Dočtete se v aktuálním vydání.

Related posts

Ženy se zmydlily na koupáku

Dívenka se předávkovala, Drogy jí dala kamarádka

Polankou jel 113 km/h, Druhý pokořil stovku na Vsetíně

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Zjistit více