Bobři v krajském derby padli

Hokejisté Valašského Meziříčí mají za sebou další týden, během kterého sehráli dva zápasy. Po cenném vítězství v Hodoníně je čekalo pikantní krajské derby s Kroměříží. Ačkoliv v něm Valaši sahali po dalších třech bodech, nakonec se radovali hosté a Bobři brali pouze bod. Více na straně 15 S.

Related posts

Trenér i realizák pokračují, změny na soupisce FC Vsetín

Nosková triumfovala v Berlíně a je v top 10

Hubník na Halenkově končí

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Zjistit více