Bobři vyjeli na led

V pondělí 11. srpna vyjeli HC Bobři Valašské Meziříčí poprvé před novým ročníkem na led. Trenéři Lukáš Plšek s Lubomírem Štachem měli k dispozici 22 hráčů včetně nových tváří.

Related posts

Trenér i realizák pokračují, změny na soupisce FC Vsetín

Nosková triumfovala v Berlíně a je v top 10

Hubník na Halenkově končí

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Zjistit více