Valmez hostil přebor gymnastek

První červnová neděle patřila ve Valašském Meziříčí gymnastice. Místní oddíl zde premiérově pořádal přebor Zlínského kraje ve sportovní gymnastice žen. Na akci měl silné zastoupení i náš region. Více informací přineseme v příštím vydání týdeníku Jalovec.

Related posts

Trenér i realizák pokračují, změny na soupisce FC Vsetín

Nosková triumfovala v Berlíně a je v top 10

Hubník na Halenkově končí

Soubory cookie používáme k analýze údajů o našich návštěvnících, ke zlepšení našich webových stránek, zobrazení personalizovaného obsahu a k tomu, abychom vám poskytli skvělý zážitek z webu. Zjistit více