Vsetín podpořil rodinu zavražděného místostarosty. Místostarostka Hlaváčová: událost mě zasáhla

Uveřejněno

VSETÍN – Jistě jste v médiích zaznamenali událost, která se odehrála v obci Dražůvky na Hodonínsku. Místní občan zastřelil nelegálně drženou zbraní místostarostu Rudolfa Štose. Pro rodinu zemřelého pětinásobného otce byla vyhlášena sbírka, na kterou vsetínští radní uvolnili částku 10 000 Kč.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

16 Komentářů

 1. Tomu se říká dynamický stereotyp,hrábnu pro peníze těch druhých do obecní kasy a mám vystaráno,že,Hlaváčová says:

  Soudruzi na radnici si dokonce zvykli,že neplatí daně,i když jistá ministryně se do krve hádala,že ona daně platí.Až ji bylo vysvětleno,že daně neplatí,neboť právě z daní pracujících,je ona placena a tak to,co vrací zpět,je už jednou vybraná daň,ale od jiných,co umí onu přidanou hodnotu.Čučela jak puk.
  Tragédií u soudružky Hlaváčové je její utkvělá představa,že sebrat z obecní pokladny peníze těch druhých a vydávat je beze studu za peníze její a radničních papalášů s kondolencí vdově a pěti sirotám,tak toto je nechutná,odporná prasárna.

  • Tomu se říká dynamický stereotyp,hrábnu pro peníze těch druhých do obecní kasy a mám vystaráno,že,Hlaváčová says:

   To,že paní Hlaváčová zde nereaguje,jen dokládá,jak oprsklou politiku dělá.

   • chacha hi hi says:

    obecní hlupák se už pomátl! A to si vážně myslíš že tady kromě těchto mých kopanců by někdo reagoval na ty tvoje výplody chorého mozku?

 2. si tady děláte srandu? says:

  prostě se tak rozhodli. A banda trotlů má téma k nekonečné diskuzi o ničem.Kolik by asi dal každý, z těch zdejších křiklounů? Letos stojí každý s nataženou dlaní……

  • občan Vsetína Jaroslav Malý says:

   Dobře píšeš!!!
   Kolik by dal každý z těch křiklounů. Tobě uniklo, že ona nedala nic. Možná příkaz účetní: Paní Jaruško, pošlete z městské kasy desítku, na účet…. Já se pak nechám pozvat na nějaké slavnosti, nebo výjezdní zasedání do Hodonína. A připravte mi služební auto s řidičem. Zpět povezu, jako vážená místostarostka demižóny vína a hromadu dárků.

 3. Hlaváčová,chtěl bych tě vidět,jak ty,zasažená,předáváš vdově a sirotám oněch úžasných 10 000 says:

  Sebrat z pokladny města trapných deset litrů a hrdit se,že to je částka hodna ocenění smrti zavražděného otce a pozůstalých pěti dětí a vdovy,u radničních papalášů Vsetína nechutnost,mega rozměrů.
  Hlaváčová,a co ty prachy na věnec a kytky,to jste také lidovecky „smutečně usebraní“ rozhodli,že je legálně šlohnete z městské kasy?

 4. Vsetínská radnice a ostudných deset táců z cizího,pro pět dětí,pět sirot? says:

  Hanba by je měla liskat každý den až do konce mandátu.Ještě by bylo zajímavé,jak kdo hlasoval.Ta Hlaváčová jistě argumentovala,že to přepískli a že na každé děcko by stačila tisícovka.
  Víte,jak se chudera na ni nadře,než vám ty daně vytáhne z peněženky?

 5. Lidovci,co od nich čekat,že? says:

  Kdyby to křesťanské zastupitelstvo sáhlo do svých peněženek a dalo na hromádku pro nešťastné děti, řekněme 200 000 Kč,tak smeknu.Ale tohle?

 6. docela pěkná ukázka,jak moc si cení says:

  radniční pohlaváři Vsetína sami sebe.Fuj.Pokud tu částku tzv. uvolnili,je zřejmé,že hrábli,jak zvykem, do obecní kasy,nikoliv do svých portmonek.Že jim není haňba,papalášom.
  Soudruzi,proberte se,je 30 roků po převratě.

  • docela pěkná ukázka,jak moc si cení papaláši Vsetína,sami sebe. says:

   Hlaváčovou to fakt strašně zasáhlo,ze svého,ani kačku.Z městské kasy,to aby ten opravdový smutek stál za to.Tak se laskavě na těch deset litrů poskládejte a vraťte je tam,kde jste je sebrali.Každý občan dává ze svého,vy ne?

   • Dobrý příklad spoluobčanům, says:

    ze svého nic,z obecního,krev neteče.A pak se divte,kde je morálka,úcta,pokora.Předvolební kecy.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>