Vsetín dá 16 milionů do Lapače – Ve hře je obrácení střechy

Uveřejněno

VSETÍN – Hokejová sezona na vsetínském zimním stadionu se dostává do finální fáze. Po jejím skončení, podobně jako v minulých letech, hokejisty vystřídají v akci dělníci. Radnice totiž připravuje další etapu rekonstrukce tohoto sportovního svatostánku.

Více v tištěné podobě týdeníku Jalovec.

3 Komentářů

 1. Sugpa says:

  Bezuzdné vyhazování peněz daňových poplatníků na soukromé zájmy a menšinový sport, za situace, kdy jsou městské komunikace katastrofální, MHD o víkendu prakticky nefunguje a uvězní tak starší občany v jejich domech, nedostatek spádových lékařů, zejména zubní péče, policisty v ulicích uvidět na pochůzce je takřka svátek atd.

 2. hyperzloděj,estébák Bureš chce udělat něco zásadního s českým hokejem,prý už dlouho nemáme žádný úspěch says:

  když už za celé ty dlouhé roky,co je estébák u moci,neudělal pro sport vůbec nic,nejen pro hokej,především ale pro hokej a sport mládeže obecně,tak pro ty hlupáky,co estébákovi žerou ty jeho kecy sděluji,že estébák vlezl do politiky především pro svůj osobní zisk.Hokej i Sáblíkovou,které nasliboval halu,to je mu prostě u prdele.
  Žvaní a nic.Zero,nula.
  Ani v době,kdy byly prachy,dnes,kdy krize není za dveřmi,ale stojí na prahu,bude sport naprosto marginální,zbytná,otravná vládní agenda.

  • V Brně nasliboval nový zimák says:

   a nový fotbalový stánek.Výsledek?V Brně není ANO u moci,tak si pište,že hovno.A Sáblice?Ta si halu může tak maximálně nakreslit.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>