Válka učitelů na zemědělce – Vyšleme policii! Varuje kraj

Uveřejněno

ROŽNOV p. R. – Na Střední škole zemědělské a přírodovědné to vře. Z 23členného pedagogického sboru dalo 6 učitelů výpověď, situaci již řeší krajský radní Petr Gazdík. Nařízený audit navíc prokázal mnohamilionové nesrovnalosti v majetku.

19 Komentářů

 1. ŠKOLSKÉ ODBORY SE HOUFUJÍ,PRÝ BEZ PENĚZ SE NEDÁ DOBŘE UČIT,CHTĚJÍ 150 % PLATU VE STÁTNÍ SPRÁVĚ, - 48 000 KČ MĚSÍČNĚ,I V PRÁZDNINY says:

  kdopak vám,milí živnostníci,zaměstnanci,kdo vám,za denně odmakaných 8, 12, nebo i 16 hodin denně,mnohdy o sobotách,nedělích,svátcích i v noci,kdo vám takové prachy dá?
  Ten kantorský šlendrián žádné peníze nevyřeší.A už vůbec ne tarifní platy,kdy se kantor flákač řediteli vysměje,proto,že jej nemůže vyhodit.Znalosti děcek?Katastrofa.Proč?No,ta děcka nejsou hloupější,než jsme byli my,ale měli jsme kantory s autoritou a znalostmi.Kdysi kantor musel mít navíc s dětmi mimoškolní aktivity,dnes?prásk,hup do auta a v poledne je po školním obědě doma.
  Ano,byl to odporný komunistický režim,který nutil učitele učit,věnovat se dětem.A ty platy?Byla to bída,ale byly placené prázdniny,volna,kompenzace.Dnes,už mají ty vagace také placené a furt mají málo.Kdysi drželi ústa a učili,dnes neučí a řvou,že mají málo.
  Nevěřím,že průměrný kantor,když mu dá stát sto litrů,bude jiný.Nebude.Nedej bože,aby to dostal jako tarif.Ostatně,kantoři žádní chudáci nejsou.Stačí se podívat,co parkuje u škol.Asi tak.
  Není to o penězích,je to o lidech.Jako vždy.

 2. Bývalý student says:

  Dobrý den, tak tahle zpráva mě zas naštvala tak, že si to nikdo ani nedokáže představit. Jelikož jsem absolvent školy, tak moc dobře vím co se tam teď děje. Opravdu mě zaráží, jak neskutečně stupidní článek si ředitel školy zase vymyslel. Odcházejí ty největší špičky, zkrátka učitelé, kteří měli neskutečně dobrou úroveň vzdělání, morálku, byli ochotní prost strašně fajn. Uměli školu povznést na úroveň, díky nim odcházeli vzdělaní žáci, připraveni na vysokou školu, abych to uvedl na správnou míru jednalo se o učitelé ekologického oboru, který měl vždy vynikající výsledky u maturity a zachraňoval průměr školy. Kde je teda ten problém, že tak skvělí učitelé odcházejí, když byli doposud spokojeni. Není náhodou tento problém ve vedení? Dále vydíraný ředitel, který je nejspíš vydírán sám sebou, jelikož tato pravda je úplně někde jinde: učitelé dávají výpověď, protože je ředitel vydírá z krádeže majetku, proboha, jaký majetek??? Škola byla vždy slabě vybavena, co by si z toho, asi tak vzali, jedině h****!!!! Tak tu prosím nelžete a zbytečně nedělejte ze sebe chudáčka, pane řediteli. Dále, prý žáci nebyli dobře připraveni na maturitní zkoušku. Ano, nebyli jsme dobře připraveni, ale učiteli, kteří jsou úplně neschopní a na škole dále zůstávají, jsou takzvané vlezdop*delky od ředitele, drží za jeden provaz, proč asi, no protože tohle je ta skupinka učitelů, kteří na učení kašlou!! Je mi opravdu strašně moc líto letošních čvrťáku, nejenže jim odešli tak suproví učitelé, kteří měli výsledky a hlavně úroveň učitele. Ale, tak dobří učitelé si určité najdou nějaké hezké místo třeba na výškách a tak dále…….no a ti zbylí si můžou počkat na ředitelův krach školy, protože na tuto školu se určitě taky nikomu nebude chtít jít. Po takových zprávách, nejprve štěnice pak tohle nesmyslné udávání učitelů, kteří jako jediní měli úroveň KVŮLI ŠIKANĚ ŘEDITELE RADĚJI ODEŠLI, protože žádný normální člověk si na hlavu sr*t nenechá.

  Všem čtvrťákům přeji pevné nervy a úspěch u maturity, a všem učitelům co dali výpověď hodně štěstí a klobouk dolů, byli jste vždy skvělí a hlavně jste nás perfektně naučili, na rozdíl od některých nejmenovaných povrchních imbec*lu.

  Bývalý student

 3. Zita C. says:

  Holiš si zvykl od sebe odkopávat vzniklé průsery.Prý to patří tam,to zase jinde a on za nic nemůže.Ani za sprasenou křižovatku,ani za Spolák,ani za ubohou péči o staré lidi v DD,ani za smrdící hromady odpadků na zemi u kontejnerů,nejen u Eroplánu.Zaplevelené,pozdě sečené městské travnaté plochy,za to taky nemůže.Dokonce ani za to,že nejdříve prožere miliony v nesmyslných oslavách založení Rožnova,aby až po oldomáši svolal odbornou veřejnost,která oslovi sdělila,že založení Rožnova se nedá časově definovat.
  Holiš je zmítán strachem,že jeho guru,zloděj,estébák Bureš,se kterým se nechal fotit na bilbordy,se ze zlodějny čapák nevylže a on se z podpory estébáka,zloděje Bureše,nevykecá.
  Holiš je křivák,neschopný řídit město,ale jinak všehoschopný člověk.

  • Zita C. says:

   Zadlužování města,tedy každého jednoho občana Rožnova,je také specialitou vyčůraného Holiše.Je to přesně to,co si občané mysleli,že skončilo.
   Omyl.
   Holiš opět vymýšlí megalomanské,nesmyslné projekty za 200 000 000 Kč.Bez referenda,bez dotazu občanů,zda Holišem nasekané dluhy,chtějí platit.
   To podezření,že si chce s Kučerou postavit pomník a při tom se opéřit,se zdá být reálné.
   Odpovědný starosta se takto nemůže chovat.

   • Zita C. says:

    A zemědělka? Řekněte,co je to za starostu,který má školu přes Bečvu před nosem a on neví o tom,co se tam,při výchově mladé generace,děje.To je mu zatěžko zvednout zadnici a udělat těch pár kroků a zeptat se tam bývalé ředitelky Podskalky a děcek,jak jsou v rožnovské škole spokojeni.
    Je prostě neschopný,dělat obyčejné,ale důležité věci.
    Pryč s ním.

  • Ale jdi ty chorý mozku! says:

   Holiš může i za to, že je Země kulatá a tvé IQ je negativní.

   • Zita C. says:

    Země díky rotaci kulatá není,to ví i dítě na prvním stupni.O mé IQ nemějte péči.A nepište nesmysly.

 4. a bude hůř!

  • už tak se dříve hlásilo méně žáků než v minulosti a tady ta věc je KO reklama. A pak se začnou hledat další viníci…

 5. Pan dokonalý says:

  A co teprv ta cena másla, za to mohl taky Holiš, jo a prý má prsty i v napětí mezi KLDR a USA, jste blázen, nejprve dohledat fakta, pak mluvit. Hezký den :)

 6. Neříkejte,že v rožnovském školství je takový bordel, says:

  že to musí řešit až kraj.Ten Holiš je fakt takovej blb,že nechává věci dojít až do obr průseru,kam se podíváte,tam se věci řeší pozdě,proto ty skandály.Holiš je arogantní neschopa.

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>