Rožnov zdraží byty až o 300 %. Nájemníkům hrozí vyhazov

Uveřejněno

Lidé bydlící v rožnovských městských bytech by měli být na pozoru. Zastupitelé na svém podzimním zasedání dali zelenou nové koncepci rozvoje bydlení, která přináší změny, jež se většině současných nájemníků rozhodně líbit nebudou. Hlavní tvůrce nového předpisu místostarosta Jan Kučera pravidla odůvodňuje tím, že chce zastavit pokles počtu obyvatel a zároveň nabízí pomocnou ruku sociálně slabým, seniorům, zdravotně postiženým a mladým lidem.

Více v tištěném vydání týdeníku Jalovec

 

113 Komentářů

 1. Jak Čunek na Vsetíně says:

  Přečetla jsem celý článek a konečně někdo dělá v Rožnově pořádek s bydlením jak udělal Čunek na Vsetíně. Tvrdá ruka a žádná charita. Makat mají všichni a bydlení zadarmo?? To už tu bylo panáčkové. Fandím tomu a je dobře že se od Čunka něco v Rožnově naučili

  • naučili se hovno, says:

   Koryčanský vyčistil holišovi bachor za cestu u retiga.Z Holišovy reakce je jasné,že je zainteresovaný.Ty kecy o firmě,bla,bla,bla,…..všichni víme,jak to s firmami chodí,dnes tu je,zítra není.To,jak Holišovi řekl,že kdyby šlo o jeho pozemek,tak by se choval jinak,ale že je pozemek města,tak je to fuk.Holiš je bez skrupulí pěkné kvítko.

   • Anděl says:

    jak chcete Holišovi dokázat korupci.Nijak.To by musel začít na druhé straně někdo zpívat.Dnes už jsou všichni poučeni,jak se to dělá.Žádné mobily,žádné odposlechy,z ručky do ručky.V igelitce.Omerta.Nedělám si iluze,že nic nebylo.V tom má Koryčanský asi víc info.

  • čunek se byl v r.2002 radit v Rožnově, jak to udělali na 1059. Proto Rožnov na rozdíl od Vsetína má minimum nepřízpůsobivých.

 2. Už víte,proč Holiš&spol nechtějí zákon o odvolatelnosti a hmotné odpovědnosti politiků? says:

  ti tři,co zmrdali křižovatku u Janíka,by v normální demokracii už měli problémy s exekucí a nikdo by je nezaměstnal,občané by je totiž vyhodili z radnice.

 3. Marek says:

  Už aby byly komunální volby – kulturák si strčte do pryyyyyyyč, chceme zachovat nájemné!

 4. Občanka says:

  Do teď jsem podporovala nový kulturní palác a knihovnu, ale postavit do na úkor nájemníků je prasárna volající do nebe. Kdyby propustili 10 úředníků, tak mají skoro pět milionů ročně. Lepší je sáhnout na ty nejcitlivější skupiny – co teď? Zdražení daně z nemovitosti?

 5. Holišovi fakt dost jeblo says:

  blbeček chce vyhrát volby,jak estébák Bureš.Doufám,že se najde 11 rozumných,co ho pošlou do prdele.Skončili jiní,pámbíčkáři,co rozdávali faře prachy vybrané z daní občanů,také ti,co kradli jak straky a tak skončí i Holiš s estébákem Burešem.Je to otázka času.Supr zlodějna bylo nevýročí vzniku Rožnova,5 milionů v prdeli.Holiš mlčí,jak zařezaný.

  • Holišovi fakt dost jeblo says:

   svazáci Holiš,Kučera,to ti dva vymýšlí píčoviny,ale aby dělali to,co je ve prospěch všech občanů,tak to ne.Doufám,že už je přešla touha si postavit pomník,kultůrák.Jako by nebylo,zejména v Rožnově dost sedadel a jevišť.Ožrat se tradičně můžete na radničním plese ve Spoláku.Aji s Martiňákem.Na to nepotřebujete kultůrák za 150 000 000.
   Že vám to soudruzi není ani trochu blbé.

 6. Rožnovan says:

  Hlavně, že máme bytovou komisi. Proč ta v tom neudělala pořádek? Na Moravské se jen hrozilo výpověďma a nic. Teď se zvednou nájmy a pryč půjdou normální Rožnováci.

 7. Rožnov - Dawson city says:

  Klondajk,to je dnešní město Rožnov. Bečva – Bonanza Creek.To zlato objevil ve vašich peněženkách radniční zmetek ANO,poskok estébáka Bureše.Doluje a doluje.

 8. Aloisie says:

  Konečně v bytech nebudou jenom borečci v bavoracich co to nepotrebujou a důchodci utírali nos. Roky jsme pracovali a teď nemáme kde byvat.

  • dobroser says:

   mrkni se na svůj účet u modré pyramidy,tam máš ty prachy na svoje bydlení v důchodu a nebreč,to není hodno pracovitého chlapa,Aloisie.

 9. Už je to tady! Teď můžeme konečně hlásat: Máme holé prde.e.! Máslo drahé, vajca drahé a jak na to zareaguje ANO Rožnov? Nájmy drahé! Řekli si, že sa to mezi vajcama a máslem ztratí, tož co? Když lidi cálují za žrádlo, tak si zacálují aj za nájem. Rožnove boduješ. Na ten kulturák sa hold musí nějaka vydělat…A mám tip – zvedněte daň z nemovitostí, třeba hned 10x :-) a za odpad bych lidem naúčtoval 1000 měsíčně a parkovné 100 za 10 minut. Rožnov má ještě s Kučerou a Holišem spoustu možností, kde vzít peníze pro obecní blaho.

 10. Zamanta says:

  čierny paša,ty gadže da preč,bo my mame rady chanov

Přidat komentář k článku

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>